mnum muzes si to u eobuvi pred zaplacenim vyzkouset?
Co jste si dnes koupili/y?
moora jo. Prijdes, na obrazovku natukas kod co ti prijde do mailu, prodavacka prinese krabici a vyzkousis. Vezmes a zaplatis, anebo vratis krabici prodavacce a odchazis :)
mnum bezva, dekuju
mnum tohle myslím nabízí i freshlabels? To je fajn
Ounz asi ano, uzivatelsky je to velmi prijemne ![]()
Vezmes a zaplatis, anebo vratis krabici prodavacce a odchazis :)
moje objednavka se razem ztrojnasobila :))
Obchod COS velky zklamani.Maji tak 30%toho co na intrnetu a ty nejhnusnejsi kousky.
No,ale alespon jedny dalsi pansky kalhoty.![]()
Může začít pršet.
Mám nepromokavou bundu. Z obchodu pro lesaky a drevorubce, takže vydrží všechno.![]()
Mha tak to je prima, odhaduju, že tímto jsi objednala suchý podzim.. ![]()
Pavlena no nevim, u nás právě začalo pršet ![]()
SunEclipse tady taky. To mam za tu skodolibost..!
Mha jakou? taky bych potřebovala...
Firma Terratrend, ale nemám ji koupenou v ČR. Potřeby pro lesnictví, takže nic elegantniho![]()
Mha Díky, podívám se. Potřebuju hlavně na venčení, takže lesnictví je ideální a mohlo by opravdu fungovat ![]()
Tak se teda může ochladit/ne že bych úplně chtěla...Parka
marieu nejde mi otevřít odkaz, taky bych nějakou potřebovala, tak hledám inspiraci.
Tak Betty pravdu máš, nejde to... tahle je úplně klišé zelená, ale dost dlouhá a vzadu střižená "fish tail"... druhý rok si slibuju pěkný vlněný kabát, ale pochopila jsem, že na ranní poklusy do školky/školy a práce to ještě nebude. Zkusím jiný odkaz:
marieu Ta je moc pekna. Pokukuju po jejich perovem kabatu, ale obavam se, ze bych ho mela az na zem.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
