Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 22:26

mnum muzes si to u eobuvi pred zaplacenim vyzkouset?

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 22:28

moora jo. Prijdes, na obrazovku natukas kod co ti prijde do mailu, prodavacka prinese krabici a vyzkousis. Vezmes a zaplatis, anebo vratis krabici prodavacce a odchazis :) 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. zaří 2021 22:30

mnum bezva, dekuju

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 06:47

mnum tohle myslím nabízí i freshlabels? To je fajn

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 07:29

Ounz asi ano, uzivatelsky je to velmi prijemne

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 08:22
Reakce na mnum:

Vezmes a zaplatis, anebo vratis krabici prodavacce a odchazis :) 

​moje objednavka se razem ztrojnasobila :))

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 09:42
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 11:32

Obchod COS velky zklamani.Maji tak 30%toho co na intrnetu a ty nejhnusnejsi kousky.

No,ale alespon jedny dalsi pansky kalhoty.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2021 13:48

Může začít pršet. 

Mám nepromokavou bundu. Z obchodu pro lesaky a drevorubce, takže vydrží všechno.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 13:50

Mha tak to je prima, odhaduju, že tímto jsi objednala suchý podzim..

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 15:40

Pavlena no nevim, u nás právě začalo pršet

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 27. zaří 2021 15:57

SunEclipse tady taky. To mam za tu skodolibost..!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2021 17:15
Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2021 17:33

Mha jakou? taky bych potřebovala...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2021 18:49

bublifuk

Firma Terratrend, ale nemám ji koupenou v ČR. Potřeby pro lesnictví, takže nic elegantniho

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 27. zaří 2021 20:13

Mha Díky, podívám se. Potřebuju hlavně na venčení, takže lesnictví je ideální a mohlo by opravdu fungovat

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:00

Tak se teda může ochladit/ne že bych úplně chtěla...Parka

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:05

marieu nejde mi otevřít odkaz, taky bych nějakou potřebovala, tak hledám inspiraci.

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:31

Tak Betty pravdu máš, nejde to... tahle je úplně klišé zelená, ale dost dlouhá a vzadu střižená "fish tail"... druhý rok si slibuju pěkný vlněný kabát, ale pochopila jsem, že na ranní poklusy do školky/školy a práce to ještě nebude. Zkusím jiný odkaz:

didriksons alicia long parka

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:37

marieu Ta je moc pekna. Pokukuju po jejich perovem kabatu, ale obavam se, ze bych ho mela az na zem. 

https://www.didriksons.com/en/women/jackets/autumn-winter-jackets/stella-women-s-long-parka-503909-060