Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:52

Lamicka na zalandu mají ty bundy/kabáty měřené na délku.. u péřáku by mi to skorem ani nevadilo. Mají fakt pěkné věci- mám takovou městskou funkční bundu, manželovi jsem koupila zimní/nepéřovou, která je výborná a hřeje skvěle a děti měly bezkonkurenční zimní softshel kalhoty, které jsem ulovila někde ve slevě. Tady se ty prachy nebojím dát..

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 09:56

marieu super, to rada slysim, diky :) Ted jsem toho nakoupila/zaplatila (at zije zari, skola a krouzky) tolik, ze se musim zacit krotit, ale budu ji sledovat. 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 10:20

Lamicka já se taky vydala z peněz, ale vrátila jsem se na celý úvazek a tahle parka a k ní plánovaný hnědý marteny combs si koupím za odměnu za všechna ta muka. Krom toho, že je reálně potřebuju...

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 10:39

marieu ja sla na plny uvazek vloni v srpnu a leze to do penez, odmenuju se uz pres rok   ale kupuju veci, co unosim do roztrhani, tak vycitky nemam. 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 10:49

Lamicka od doby co mám děti, nakupuju víc utilitárně, než dřív. Snažím se, aby to byly kusy opravdu s výdrží, běžné řetězce jsem prakticky opustila..

Online Karja
Avatar
44450 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 11:30

marieu Je to pěkná bunda a myslím, že ji roky užiješ! 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 11:38

Karja těším se na ní! Děkuju.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 14:41

marieu pěkný nákup, už delší dobu na ní koukám na zalando a pořád nevím...jestli tu pak, až ti přijde, napíšeš, že je vážně skvělá, tak po ní snad skočím taky :) 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 18:29

Ounz ano, řekla jsem si, že jí na tom zalandu přestanu radikálně observovat a čekat, až ji vyprodají- jak je mým dobrým zvykem. On ten model se všude už jen doprodává...

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 19:49

marieu Didriksons bundu jsem koupila manželovi cca 8 let zpět. Pořád je skvělá a splňuje účel, za kterým byla zakoupena.

ať ti taky slouží 

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 20:13

Proč ne Eva jo, jo, mám stejná očekávání- podle kousků, co od nich už máme..

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 20:56
Reakce na Zarinya:

Obchod COS velky zklamani.Maji tak 30%toho co na intrnetu a ty nejhnusnejsi kousky.

No,ale alespon jedny dalsi pansky kalhoty.

​Ani na internetu žádnej zázrak. My se s RoSa zahojily aspoň na Weekday, těším se - mimo jiný -  na šaty  ...

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 20:59

barbucha no,zrovna si stezuju ve stezovacim vlakne....krom oranzovych satu,mikina a kalhoty,zadny zazrak.Mikina v xs je tak asi emko,kalhoty pruhledny a dlouhy....

jesteze alespon ty pansky ze vcera jsou fajn.

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 21:09

Zarinya 

Se mi zdá že se dost zhoršili, celý cosáci (a nemyslim jen výprodej). Snad to bude jen chvilková indispozice

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 21:29

marieu ojoj, to jsem neměla vědet. Já váhám nad velikostí..a nad barvou

Offline Pinot Noir
Avatar
29762 příspěvků moje polička 28. zaří 2021 21:30

Dvě trika.

Offline marieu
Avatar
5153 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 06:32

Ounz mám na cestě 38, snad to nebude šapitó...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 07:26

marieu tak pak kdyžtak poreferuj

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 07:35

Pinot Noir jsou pěkné, kde jsi nakupovala?

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 10:05

barbucha mne teda nova kolekce docela bqvi. Kdyz odhlidnu od ty hruzy typu supercrop bundicka, tak bych si tam par veci vybrala