Lamicka na zalandu mají ty bundy/kabáty měřené na délku.. u péřáku by mi to skorem ani nevadilo. Mají fakt pěkné věci- mám takovou městskou funkční bundu, manželovi jsem koupila zimní/nepéřovou, která je výborná a hřeje skvěle a děti měly bezkonkurenční zimní softshel kalhoty, které jsem ulovila někde ve slevě. Tady se ty prachy nebojím dát..
Co jste si dnes koupili/y?
marieu super, to rada slysim, diky :) Ted jsem toho nakoupila/zaplatila (at zije zari, skola a krouzky) tolik, ze se musim zacit krotit, ale budu ji sledovat.
Lamicka já se taky vydala z peněz, ale vrátila jsem se na celý úvazek a tahle parka a k ní plánovaný hnědý marteny combs si koupím za odměnu za všechna ta muka. Krom toho, že je reálně potřebuju...
marieu ja sla na plny uvazek vloni v srpnu a leze to do penez, odmenuju se uz pres rok
ale kupuju veci, co unosim do roztrhani, tak vycitky nemam.
Lamicka od doby co mám děti, nakupuju víc utilitárně, než dřív. Snažím se, aby to byly kusy opravdu s výdrží, běžné řetězce jsem prakticky opustila..
marieu Je to pěkná bunda a myslím, že ji roky užiješ!
Karja těším se na ní! Děkuju.
marieu pěkný nákup, už delší dobu na ní koukám na zalando a pořád nevím...jestli tu pak, až ti přijde, napíšeš, že je vážně skvělá, tak po ní snad skočím taky :)
Ounz ano, řekla jsem si, že jí na tom zalandu přestanu radikálně observovat a čekat, až ji vyprodají- jak je mým dobrým zvykem. On ten model se všude už jen doprodává...
marieu Didriksons bundu jsem koupila manželovi cca 8 let zpět. Pořád je skvělá a splňuje účel, za kterým byla zakoupena.
ať ti taky slouží
Proč ne Eva jo, jo, mám stejná očekávání- podle kousků, co od nich už máme..
barbucha no,zrovna si stezuju ve stezovacim vlakne....krom oranzovych satu,mikina a kalhoty,zadny zazrak.
Mikina v xs je tak asi emko,kalhoty pruhledny a dlouhy....![]()
jesteze alespon ty pansky ze vcera jsou fajn.
Se mi zdá že se dost zhoršili, celý cosáci (a nemyslim jen výprodej). Snad to bude jen chvilková indispozice ![]()
marieu ojoj, to jsem neměla vědet. Já váhám nad velikostí..a nad barvou ![]()
Dvě trika.


Ounz mám na cestě 38, snad to nebude šapitó...
marieu tak pak kdyžtak poreferuj ![]()
Pinot Noir jsou pěkné, kde jsi nakupovala?![]()
barbucha mne teda nova kolekce docela bqvi. Kdyz odhlidnu od ty hruzy typu supercrop bundicka, tak bych si tam par veci vybrala
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

