Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 11:06
Reakce na barbucha:

Zarinya 

Se mi zdá že se dost zhoršili, celý cosáci (a nemyslim jen výprodej). Snad to bude jen chvilková indispozice

​Já jsem zatím spokojená, poslední nákup teda byly ty modrý scuba šaty, o víkendu jsem je vynesla, dost lidí z rodiny mi je chválilo, akorát jsem se při tanci teda dost potila. Ale zas venku na cigáru mi nebyla zima a vod řeky teda zima jde, o tom žádná.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 17:52

Mno, me ted celej COS dost mijel, ale koukam naskladnili kratkou skladanou sukenecku a svrbej me prsty

Ale teda priznam se, ze jak mam posledni dobou i kupovaci naladu, zda se mi "vsude vsechno hnusny". Nebo drahy (takze sekundarne hnusny)

Offline 999
Avatar
19701 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 18:30

razorblade  A ty se mi zrovna líbí :-).

Offline 999
Avatar
19701 příspěvků moje polička 29. zaří 2021 18:32

Lama_z_Lana Vůbec nechápu, proč zrovna tuhle sukničku, dělají až od velikosti 36.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 10:15

999 Šla bys do ní?

Jako, já myslím, že tam bude zas divoký to číslovaní. Já sukně v COS mám většinou o číslo větší než kalhoty a až o dvě než šaty

Štve mě, že je jen online, že to člověk neomrkne. 

Offline 999
Avatar
19701 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 11:10

Lama_z_Lana Já už si ji zkoušela v té dlouhé variantě, připadala mi na mně usedlá :-). Tak proč nezkusit krátkou :-).

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 13:21

999 přesně

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 18:16

Koupila jsem kabat, ktery sem davala LadyMary v zelene a budu ho vracet. Latka strasna, krive usite svy, barva neodpovida, je silene svitive ruzovy, zadna hezka fuchsiova. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:30

Lamicka to je skoda. Kde je ten zelenej? Flakam to tady. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:31

Dneska uplne nahodou

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:36

0zero7 Reserved, ale u toho zeleneho uz nemaji velikosti, jestli mezitim nenaskladnili

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:37

0zero7 ty boty jsou.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 30. zaří 2021 21:40

Lamicka aha. Diky!

Zarinya diiiik! me jsou Fila hrozne pohodlny. Mam ty neonovy distuptor a nosim je Fakt hodne :)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 01. října 2021 13:00

Koupím hned jak to půjde

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 01. října 2021 18:34

Ounz Didriksons parka je hooodně dlouhá a hooodně oversized, barva odpovídá a řekla bych, že bude i dost teplá. Vracím 38 ze Zalanda a obratem jsem jí objednala jinde (protože tu sisinku prostě chci!)...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 01. října 2021 19:29

marieu díky za info  tak já to ještě promyslím

Offline Angelina
Avatar
43 příspěvků moje polička 02. října 2021 07:26

andulka01 Taky na ni zálibně koukám, Stanley je úžasný , ať už vaří nebo hraje

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 02. října 2021 23:30

Nekolik kilo ingredienci na domácí tvoření šumivých kouli, mýdel a balzámů na rty. Budeme mít co dělat o adventu.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 03. října 2021 07:38

continuity dej prosim nejake tipy, podle ceho a z ceho vyrabite... 

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 03. října 2021 11:20

Pavlena tento recept je ten úplně nejlepsi, co jsem měla, rovnou tam i nakupuji. 

https://eshop.ekokoza.cz/cs/blog/zamilovane-sumive-bomby-do-koupele-s-jogurtem-a-mandlovym-maslem-jak-vyrobit-b517.html

Ještě jsem letos nakoupila ingredience na balzám na rty, ale zatim nezkoušela. no a mýdla jsou klasika. Holky to vyrobi a dávají spolužačkam místo vanocnich dárků.