Zarinya
Se mi zdá že se dost zhoršili, celý cosáci (a nemyslim jen výprodej). Snad to bude jen chvilková indispozice
Já jsem zatím spokojená, poslední nákup teda byly ty modrý scuba šaty, o víkendu jsem je vynesla, dost lidí z rodiny mi je chválilo, akorát jsem se při tanci teda dost potila. Ale zas venku na cigáru mi nebyla zima a vod řeky teda zima jde, o tom žádná.





