Kokoska uniqlo?
Co jste si dnes koupili/y?
Bezdrátové elektrické svíčky na stromeček z Tchiba ![]()
clothilde Tak to jsi vyssi :) v Cos mam od 32 do 40, spatne se to odhaduje.
Lamicka myslim ze to byla jedna konkretni znacka tech bund, pak nekdo psal, ze na nej cekala v sekaci, to uz taky nevim, kdo to byl.No jsem blba, no. Ani nevim presne, ve kterem to bylo vlakne a tady na parfu dat neco vyhledat moc nefunguje.
Kokoska myslím, že to byla Catherine, ale značku si nepamatuju
Kokoska Ja jsem o bundach nepsala
Kokoska Ja jsem o bundach nepsala
Kokoska to bylo Uniqlo
Kokoska uniqlo, o te bunde ze sekace psala Luna, Catherinne doporucovala myslim Norhshop
Jako proc si nepamatuju takhle slovicka?
Kokoska já psala o tomhle https://www.northshop
Dík všem, jste hodné ![]()
Kokoska já odkaz ne, já ken radila zalando
Pinot Noir Nedala bys odkaz prosím tě?
Ounz to neva, nemám být sklerotická. Nebo když jsema vím to, mám si ukládat odkazy :)
Kokoska no mně se to tu už taky stalo..nezapsala hned a uz nenašla
continuity tyhle
https://www.tchibo.cz/m/svicky-s-led-na-vanocni-stromecek-p400154735.html
Pak mají ještě z vosku a s kovovou objímkou a s časovačem, jsou hezčí, ale stojí skoro 1300, to se mi nějak nechtělo dát. ![]()
Pinot Noir Máme už dva roky, jsou dokonalé. Krásně se mihotají.
Sweet Potato neni to mihotani hodne blikavy? Libily by se mi, ale jakmile neco blika, spousti mi to zachvaty migreny:((
711990 Ne, neblikají, jen se světlo jakoby hýbe, malinko slábne, jako není nehybná skutečná svíčka. Můžu ti to zkusit natočit.
Sweet Potato no však já o nich vím jen díky tobě ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

