Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:01

Kokoska uniqlo?

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:03

Bezdrátové elektrické svíčky na stromeček z Tchiba

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:04

clothilde Tak to jsi vyssi :) v Cos mam od 32 do 40, spatne se to odhaduje. 

Online Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:05

Lamicka myslim ze to byla jedna konkretni znacka tech bund, pak nekdo psal, ze na nej cekala v sekaci, to uz taky nevim, kdo to byl.No jsem blba, no. Ani nevim presne, ve kterem to bylo vlakne a tady na parfu dat neco vyhledat moc nefunguje.

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:07

Kokoska myslím, že to byla Catherine,  ale značku si nepamatuju 

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:30

Kokoska Ja jsem o bundach nepsala

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:30

Kokoska Ja jsem o bundach nepsala

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:31

Kokoska to bylo Uniqlo

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. října 2021 09:37

Kokoska uniqlo, o te bunde ze sekace psala Luna, Catherinne  doporucovala myslim Norhshop 

Jako proc si nepamatuju takhle slovicka?

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 06. října 2021 10:49

Kokoska já psala o tomhle https://www.northshop

Online Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 06. října 2021 11:20

Dík všem, jste hodné

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. října 2021 12:42

Kokoska já odkaz ne, já ken radila zalando

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 06. října 2021 12:57

Pinot Noir Nedala bys odkaz prosím tě?

Online Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 06. října 2021 13:32

Ounz to neva, nemám být sklerotická. Nebo když jsema vím to, mám si ukládat  odkazy :)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. října 2021 13:37

Kokoska no mně se to tu už taky stalo..nezapsala hned a uz nenašla

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 06. října 2021 14:46

continuity tyhle 

https://www.tchibo.cz/m/svicky-s-led-na-vanocni-stromecek-p400154735.html

Pak mají ještě z vosku a s kovovou objímkou a s časovačem, jsou hezčí, ale stojí skoro 1300, to se mi nějak nechtělo dát.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 06. října 2021 15:24

Pinot Noir Máme už dva roky, jsou dokonalé. Krásně se mihotají.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 06. října 2021 15:27

Sweet Potato neni to mihotani hodne blikavy? Libily by se mi, ale jakmile neco blika, spousti mi to zachvaty migreny:((

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 06. října 2021 15:41

711990 Ne, neblikají, jen se světlo jakoby hýbe, malinko slábne, jako není nehybná skutečná svíčka. Můžu ti to zkusit natočit.

Online Pinot Noir
Avatar
29765 příspěvků moje polička 06. října 2021 16:24

Sweet Potato  no však já o nich vím jen díky tobě