Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 03. října 2021 12:43

continuity dekuju, prave jako darky se mi to moc libi..!

Online Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 03. října 2021 13:57

marieu ja mam od didricksons na ceste vetrovku, tak jsem taky zvedava. 

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 03. října 2021 14:51

Pavlena zrovna ty sumivky byly jednu dobu mezi dětma hrozně populární a jsou v drogeriích docela drahé. Teď už si je rád dá do vany u nás úplně každý. 

Jinak jogurtový prášek můžeš vynechat, ruzovou vodu taky - akorát pak mozna budeš muset přidat kapku tekutiny - buď malinko vody nebo líh nebo víc másla. Okvetne lístky můžeš vynechat taky, podle mě to akorát zadela vanu. 

Pokud nemáš formu na koule, tak to lze natlačit do košíčků na muffiny - pokud jsou nějaké vánoční, vypadá to fakt dobře. 

Tak ať se dílo povede. 

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 03. října 2021 15:19

continuity dalo by se to dát do silikonových forem? 

Online continuity
Avatar
42703 příspěvků moje polička 03. října 2021 15:28

MaeGandal to nevím, spíš ne. je potřeba to hodně stlačit, jinak se to rozpadá. to by možná už bylo lepší udělat koule v ruce - ale nebudou tak hezké. Já mám klasický plech muffiny. 

Ale ta forma na koule nestojí zas tak moc. 

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 03. října 2021 15:41

continuity aha, díky, formu na muffiny mám, tak použijeme tu. Jen jsem doufala v zajímavé tvary 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2021 17:41

Prosím,  nevíte někdo jestli mají tyhle manzestrove šaty COS v obchodech?

Offline jerry
Avatar
11143 příspěvků moje polička 03. října 2021 18:01

Kora 

V Pařížské je před 2 týdny měli.

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2021 20:01

Kora meli je i minulou stredu Obe barvy Vsechny velikosti

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2021 21:02

jerry Mini díky 

Offline Ronna
Avatar
1088 příspěvků moje polička 03. října 2021 21:39
Reakce na andulka01:

Koupím hned jak to půjde

​To jako vyjde česky?

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. října 2021 02:37

Ronna to zcela určitě nevyjde, chci ji v originále, mám v plánu malý výlet do Londýna

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 05. října 2021 15:08

Můj první nákup u COS někdy před měsícem - kolektivní scuba šaty a scuba mikina. Jsou mi tak příjemné na nošení, že dnes jsem objednala scuba top a scuba sukni. Asi to byly posledni kusy, protože teď už na webu nejsou. Tak doufám, že se příští týden neobjevím na jarmarku.

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 05. října 2021 22:16

v COS  šaty, v popisu je oversized. Tak snad nebudou moc velke

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:12

clothilde ty jsou pekny, prosim dala bys pak vedet? Ty jsi mala, ze? Jestli si te nepletu. 

Offline baltik
Avatar
4964 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:13

clothilde hezke, budu se tesit na recenzi :)

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:16

Lamickabezne nosim velikost 38 a měřím 167cm. S COS mam zkušenost, že když napíšou oversize, tak mi xs býva ok

ale posledni dobou je to trošku sazka do loterie

Online Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:46

Prosim prosim, nekdo tady nebo vedle daval odkaz na perove bundy, nejaka znacka, kterou jsem samozrejme zapomnela a odkaz neulozila. Mozna tv nebo Ounz ? Vzpomnely byste si?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:52

Kokoska didriksons?

Online Kokoska
Avatar
34646 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:58

moora ne, to bylo neco jinyho.