Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 06. října 2021 16:37

Pinot Noir Ty jsou super. Já letos vyzvedla všechny ozdoby z chalupy a kluci už roky chtějí barevný stromek, jak býval na chalupě. Tak letos bude a ty svíčky k němu budou perfektní. Já teda vezu i ty klasické, ale s naším pošahaným kocourem bych měla strach. 

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 06. října 2021 16:38

Pinot Noir

Dýky! ja se hlavně u těch parafínových bojím, že by byly brzo poškrábané. 

Já mám ještě kromě klasických světýlek, takov svítící rolničky na řetězu a ty si chci nechat na stromečku určitě. Ty světelné řetězy ráda zruším. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 06. října 2021 17:22

continuity Renusatko uvidím, jestli nepoužijeme i ten klasický řetěz, mně bude líto nechat své oblíbené svítící muchomůrky v krabici

Právě u těch voskových se taky bojím, že se brzo poškodí. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35633 příspěvků moje polička 07. října 2021 08:50

Žádám vážené přispěvatelky, aby nahlédly do kalendáře - kde překvapivě zjistí, že je teprve začátek října!!!

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 07. října 2021 08:51

barbucha no co, no co. Když to nekoupím ted, v prosinci je uz nesezenu. 

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 07. října 2021 08:52

Letos to teda bude asi dlouhý, děti uz dva týdny mluví o Halloweenu. Jsme nějací napřed. 

Offline žluťásek
Avatar
8837 příspěvků moje polička 07. října 2021 09:27

Pinot Noir Sweet Potato a kolik jich máte na jak velký stromeček? Dvanact se mi zdá málo i na malý co kupujeme my. Takže třicet? Au, to je zas peněz :)

Ale chci je už dva roky a vzpomněla jsem si pozdě a už nebyly!! barbucha 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2021 09:42

continuity to je za chvíli, já dneska akorát přihlásila kluky na nějakou akci v DDM.

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 10:37

žluťásek 12 na stromek cca metr a půl. Těch hříbkům, které máme, je taky 12. Málo mi to nikdy nepřipadalo. 30, to by mi připadalo přeplácané.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 07. října 2021 10:55

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:04

Tak jsem si taky objednala kolektivní světýlka.

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:06

Sweet Potato jsi osvětlovací trendsetter

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:56

žluťásek mně přišlo 12 málo, tak jsem koupila dvě balení, 24 je už lepší a překvapivě je to v přepočtu na ks levnější než to velké balení

čímž hlásím, že jsem taky kolektivně nakoupila svíčky :)  

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. října 2021 13:07

Pinot Noir Juchú

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2021 15:23

Vagabond a Royal Republiq

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:07

 Cosacke saty Vol. 312. Jsou super i rozepnute jako kabát, tohle je rychlozkouska, ty siroke rifle pod tim si jako odmyslete

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:16

Skoro jsem si dnes koupila tyto boty od Geox:

Je Geox o.k.? Nějak poslední dobou nenakupuji a když tak se vždy zastavím u Vagabond :-D. Připomínají mi Kenova šněrovací, tak nějak "elegantnější".

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:17

Sakra, omlouvám se velmi za špatné vlákno (měla jsem to šoupnout) do koupit nekoupit. Pardon.

Kenova jsem měla na mysli tyto:

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:18

whiskas kvalitou je Geox v pohodě, jestli se ptáš na to. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:20

Dadoo Pěkný šaty . Já jsem na Vinted ukořistila ty "oražovo korálové" se zadním výstřihem, ale .

Vůbec mi nesluší , nějak mi nesedí a štve mě to, protože je to tak úžasný materiál.