Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:20

Mini Oboje boty super .

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:22

continuity Ano, tímto děkuji za odpověď. Jsou oproti Vagabondům i o něco vyšší, malinko, ale jdou pak více ohrnout kalhoty :-D. Neměla jsem čas na zkoumání, jen jsem je v rychlosti vyzkoušela s tím, že se rozhodnu. Díky :-).

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:49

whiskas za mě Geoxy kvalitou naprosto super a taky pohodlnější a tyhle jsou vzhledově OK

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:50

Luna moc pekny!

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:50

tina Děkuji. Už je mám na výdejně (sakra, to byla rychlost :-D). V sobotu si pro ně skočím (možná už zítra,na uklidněnou po volbách ).

Mně se zdá, že tento typ bot se často trochu krabatí kolem zevní strany kotníku, ale to je asi normální, pokud nejsou z hroší kůže :-D. Už jsem podobných zkoušela několik a jediné, které to nedělaly, byly fakt tuhoše od Lasocki. 

Ty "moje" vypadají na noze podobně jako tyto z fotky, ale jsou o něco nižší a lépe mi sedí. Zkoušela jsem i tyhle, ale byly mi tak divně široké. Takže jen pro představu.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:51

Luna seš hustá (jako je to dobrý!)

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:53

whiskas jinak ještě ty velikosti mi u nich připadaj lehce větší, tak snad jsi trefila dobře

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:56

moora Jee dekuju.
tina  Husta bych byla, to jo. 

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 20:58

tina Já je zkoušela a kupodivu 38 o.k., byť ty druhé byly fakt nějak větší. Půlky stejně neměli a celé číslo už by bylo moc.

Ale souhlas, na velikosti už není spolehnutí, ať u bot, nebo u oblečení.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:00

whiskas myslím, že lehký krabacení je v pořádku...

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:01

whiskas Mne se zdaji fajn oboje.

Jinak ja jsem chtela tyhle a prodavacka ve Vagabondu mi rika: Jooo tak tyhle teda nemame, ale pockejte si na leto, budou ve sleve. Tvl, jasne, kdyz je potrebuju hned...

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:03

Luna tak to je výborná odpověď, taková potěšující. Které to jsou? Vagabondy mi poněkud splývají.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:06

whiskas on asi jak kterej model, něco odpovídalo a někde to chtělo vzít menší, naopak nikdy. A jako kdybych se některých nezbavila proto, že se mi už nelíbily, tak je snad nosím i po deseti letech. Jen jedny mokasíny jsem fakt prochodila.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:06

whiskas Jsou to Cosmo. To je super nazev. A bohuzel se mi ted rozpadaji velmi podobne a hledam rychlou nahradu a nechci nizke Marteny.

Offline Mini
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2021 21:07

whiskas dekuji!

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:09

Luna já nízký marteny už skoro tři týdny rozšlapávám doma:) Ještě jsem neměla odvahu vzít je ven.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:11

tina Já to mám takto s velikostmi u bot Högl. Tam mám rozdíl i číslo a půl a některé (většinou sandály) mi bohužel nesedí skoro nikdy - tedy z těch, které jsem zkoušela.

Děkuji za reference :-). Snad mi padnou i při zkoušení v klidu a obou bot :-D.

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:12

whiskas Hogl mi taky přijde lehce větší

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:12

Luna Podobné mi přijdou Kenova - mám je a mám je ráda :-D. Ale jsou tedy nižší, nemají takovou platformu.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:13

Mini Fakt povedené.