Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:13

tina No ja mam jedny 20 let stary, mozna jeste starsi. Ale nedokazu je vyhodit. Nicmene nosit se taky uz nedaji.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:14

whiskas Ja platformu prave chci.

Offline whiskas
Avatar
20930 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:15

Luna A ty tvé šaty se mi líbí. Respektive, asi bych z nich nebyla nadšená v obchodě (u COS častý jev), ale k tobě jdou, takže .

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:15

Luna ty jsou ale hezký.. Já o nich před dvaceti rokama neměla ani ponětí, holt holka z vesnice:)

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:25

tina No praveze jsou uzasne, jeste model made in England, jsou strasne tezke a drzi. Akorat mam pocit, ze tvarem jsou na takove ty umelecke studentky. No, proste na holky jako jsem byla ja pred 20 lety 

Offline tina
Avatar
6288 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:27

Luna tak umělecky založená jsi a zase i studentka (někde jsi to, myslím, zmiňovala), takže...

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:34

Luna

Přesně tyhle boty jsem si koupila v roce 2000. Projely se mnou kus světa, lítaly, jezdily vším možným a dokonce jely samy lodí několik týdnů. Já jsem je dost zničila uvnitř, ale zvenku je ta kůže nezničitelná.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:43

dynda To je presny. Ja je proste nikdy nevyhodim To nejsou boty, ale symbol.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:48

Luna 

Jo, boty mého mládí, ty nejlepší roky.

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:52

Luna Ty bych chtěla vidět na noze, hrozně se mi líbí! Udělej nam někdy model jen na doma;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:53

Hlásím, že svíčky z Tchiba dorazily a jsou úplně boží! Ještě jednou díky Sweet Potato za loňskou zmínku o nich. A vzala jsem k nim i tyhle svítící koule, taky bezdrátové a s dálkovým ovládáním a taky super!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. října 2021 21:55

Karja No kdyz ja mam takovy nereprezentativni nohy. Ale planuju si vzit jeden den do prace halloweenskej kostym a mozna si k nemu ty boty vezmu.

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:03

Pinot Noir Jako já jsem tak nahlodana tím Tchibem, mají tam fakt super věci na ty Vánoce. Ale nebudu utrácet za zbytnosti:-D Budu pevná...Jo a taky nemám peníze:-D 

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:09

Karja no, já musela šéfovi kývnout na to, že od ledna nastoupím do práce. Potřebuju peníze! Všechno jsem rozfrcala za kytky a víno! No ale jako Vánoce, no, to se nedá ošidit.

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:11

Luna jako myslíš nárty nebo jak? To ti jenom přijde určitě! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2021 22:14

Pinot Noir ty koule jsou parádní!

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:20
Reakce na Pinot Noir:

Karja  No ale jako Vánoce, no, to se nedá ošidit.

​No jasně, doufám, že to píšeš jako odůvodnění pro sebe a ne jako nahlodani pro mě!:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:21

Karja tak nějak všeobecně

Online Karja
Avatar
44453 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:22

Pinot Noir Jo taky se mi hodně líbila ta led větvička:-D

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 07. října 2021 22:23

Karja nebudu tam už koukat, nebudu, nebudu!