Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Karja
Avatar
44421 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 20:01

viktorka_od splavu Já ty videorecepty nesnáším. Jako myslela jsem že nejhorší jsou ty dlouhý recepty s kecama, jak jsem měla náladu na švestky a tak, ale ne, v té dobe ještě nebyly videorecepty. Hrozně mě to zdržuje! Plus mi dneska došlo, že tam je furt 5minut 2minuty, ale vůbec ne ty základní pokynů jako zesklovatí, do měkka a tak. No prostě úpadek. 

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 02. zaří 2022 22:50

Karja já ty dlouhé recepty s příběhem kdysi dost četla na inzine to byl takový první čisté internetový magazín. Vždy to bylo výborné čtení a někdy se podle toho dalo i uvařit. 

A pak samozřejmě: Nemusí být vždy kaviár do Simmela.

Jinak máš velkou pravdu a video recepty jsou už úplně mimo, musím si to 100x zastavit, protože mele kraviny, ale kolik tě suroviny na pánev přijde napíšou někde bílým fontem na světle pozadí. Nesnáším to úplně nejvíc. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 07:55

continuity tak Cuketka u toho nemluví, je to sestříhané na nejnutnější a pokyny jsou viditelné jasně, ale stejně bych během vaření uvítala možnost nakouknout do textu místo nutnosti pustit to celé znovu.

Offline Karja
Avatar
44421 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 08:36

Pinot Noir Jj ta sestříhaná videa, jak se zabírá jen pánev, to mi přijde úplně děsný, ale je toho teď víc a víc. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:09

Sama doma s cuketama, Lizebab.

Offline tina
Avatar
6277 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:13

Kan to vypadá božsky!

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:29

Kan a jak že to vyrábíš? Vypadá to pěkně

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:30

Pinot Noir já so teda u těch zajímavých receptů dělám pro tyhle případy printscreen toho receptu a mám na to album  taky mi někdy otravuje mustet to vydržet celý, imho ty videa jsou dobrý leda pro začátečníky..

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:42

tina Ounz Díky, díky. Sekaná petrželová nať v receptu není.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:49

Kan díky

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 11:57

Evaeva 

Podle mě bude málo "rozleželý" a ztuhlý. Dala bych mu co nejvíc času v lednici, pak je i větší šance, že se nerozjede.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 12:03

Kan to vypadá moc dobře. Hlavně je to zeleninové jídlo, kterému nechybí bílkoviny.

Asi si to udělám. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 12:26

Kan Tá krupica sa zamieša do tých vajec? 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 12:41

Biely kvet I tak se dá, já teda smíchám sýr, vajíčka, krupici a nakonec tu cuketu. Tou natí sypu až hotové jídlo teda.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. zaří 2022 13:04

dynda už jsem na místě, tak uvidíme. Namazala jsem ho doma aspoň marmeládou. Dám pak vědět, jak to dopadlo. Ale transport by určitě nepřežil, to bych potřebovala takovou tu krabici s uchem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. zaří 2022 13:06

Kan musí se ty cukety loupat? Vypadá to dobře.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 13:07

Evaeva Neloupala jsem, jen krájela na tenčí plátky.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 13:23

Kan Ďakujem.

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 17:15

Sweet Potato Prosím Tě, jak byl recept na marmeládu z vinných hroznů? Dík

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 03. zaří 2022 17:16

Jo,včera jsem na naši uličkovou slavnost dělala ten Cuketkův vege tatarák. Úspěch nula, zbytek dostaly slepičky. Nevím, kde se stala chyba