Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 19. října 2022 23:06

andulka01 to je krásne a jistě i moc chutné. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 19. října 2022 23:19

andulka01 jů, to vypadá krásně

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 19. října 2022 23:35

viktorka_od splavu Hele ty vykosteny stehna u nás nejsou vůbec oblíbený, jako jo, já to sním, ale nemusím to. 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 19. října 2022 23:38

andulka01 No ty jo, tyhlety skleničku bych ráda někde potkala teda:-D

Online Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:08

andulka01 to je krasa a zní to úžasně!  I jako čokoládový dezert by to obstálo

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:22

continuity Pinot Noir Děkuji. Akorát počítám, že bude dost účastníků, co nejedí houby, tak jsem navařila asi moc... Budeme ochutnavat firemní dárkové víno, minule mi biodynamická neprošla, tak letos jsem vybrala Pauluse, klasika a má velmi elegantní láhve. Tak doufám, že bude dobrý.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:24

andulka01 a copak bylo za biodynamiku? 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:27

Pinot Noir Marada a je mi to strašně líto, protože kupujeme 70 bedniček a já mu chtěla pomoct po tornadu

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:31

andulka01 to je škoda, co jsem pila, bylo moc dobré.

(Ale ofiko biovinař není, natož biodynamik.)

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 20. října 2022 07:42

Pinot Noir aha ok, děkuji, opravím to. Pamatuji, žes mi ho doporučila, tak mi to nějak zůstalo v hlavě. No každopádně vedení nechutnalo, je to s nima těžký. Ještě jsem minule objednala pivo od Ravenu, krásný speciály a taky se to moc neujalo. Jsou to, pardon my french, přizdi...

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 20. října 2022 11:54

Prosím vás, do makového koláče se švestkama je nutné ten mák svařit s mlíkem nebo ho můžu použít v té podobě, co ho mletý koupím (jestli to nebude moc suchý)?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. října 2022 11:59

Mermaid my nic nesvařujeme.

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:02

andulka01 no takto jsem objednala nějakých 12 lahví pivních speciálů pro osm lidí a půlku jsem vezla zpět. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:07

andulka01 To je krásné. A určitě strašně dobré! Ať se akce vydaří.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:09

Sweet Potato Děkuji a doufám, že obojí bude dobré hlavně to víno, jsem ve skluzu

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:29

Co s půlkou pytlíku kysanýho zelí? Něco, co nevyžaduje knedlíky prosím

První půlka skončila v čočkový polívce podle Vaňka. Je dobrá.

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:30

coralline zelňačka, strapacky, upéct se zabijačkou. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:33

Mermaid Svařuji.

coralline Sníst syrové? Já to teda můžu, tuřanský dám na posezení.

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:44

continuity Ty střapačky bych si i dala, ale živě vidím, jak to i s hrncem házím z okna Nikdy jsem to nezkoušela. Zelňačku si píšu.

Kan Já mám jenom nějaký obyč ze supermarketu a dost mi smrdí teda. V polívce už dobrý, ale po otevření pytlíku to se mnou zamávalo. Takže syrový bych asi nedala.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. října 2022 12:49

coralline Kuřecí stehna, brambory, zelí, sůl, kmín do jednoho pekáčku.