Sweet Potatomá tohle jsou nejlepší děti - ty moje se v tom ztratí a vždycky můžu tvrdit, že je to jejich práce
Díky za připomínku, musím ve středu zadělat.
Jídlo a vaření
Sweet Potato nahodou, ja tam vidim baranov. Super ich mas.
Sweet Potato Je ale to je hezký, to by se mým dětem líbilo náhodou. My jsme pekly rohlikoveho beránka, foto vlastní nemám, přišla návštěva, dala jsem to na stůl a sezrali jsme to..suchou housku vlastne:D. Ale jako deti to hrozně baví, motaji ty kudrdlinky, ai ten náš vypadal pěkně, i po upečení.
Karja Úplně ho vidím i z mini skořicových šneků ![]()
Myrtila jj, ale i takhle jako "houska" to bylo fakt dobrý. Nám docela dává buchty babička, plus já udělám holkám nějakou oblíbenou, aby snídaně probíhala ráno v rychlosti, pak nějaký sladkosti co vydyndaj odpoledne, a máš uplně přeslazeno. Takže tohle je fajn typ, když s nimi chceš péct a zároven je nechceš cpát dalšíma sladkýma věcma.
Karja Toho mám taky v plánu, super nápad, dík.
Sweet Potato jojo, jako segra říkala, že pro dospěláky by to posypala hrubozrnou solí. My jsme to vyndali z trouby, dala jsem to na stul, trhali jsme trhali beránčí kudrdlinky, až jsme to sežrali. Takže návštěva byla pohoštěná kávou a vlastně suchou houskou:D
Karja jééé, to je hezký. Díky za inspiraci, ptřebuju něco pro kolegy, rychlého, jednoduchého, bude beránek se skořicových šněků.
andulka01 A nebo mě napadlo udělat to naslano, víš promazat to nějakým pestem nebo něčím takovým podobným.
Karja určitě, bylinkové česnekové máslo... mňam! To může mít x variant.
To my včera škvarkové placky velikosti housek

brrr jj škvarkové placky jsou prostě nejlepší pečivo!
brrr to bych si teda dala, krasny je mas. Delala jsi je podle nejakeho osvedceneho receptu?
Me dnes popadla potreba udelat neco neobvykleho, tak byl mangovy salat. Byl hrozne dobry a vse slo koupit v samosce (mango, okurka, mrkev, mata, koriandr + na zalivku sezamovy olej, trosicka cesneku, chilli, limeta). Posypat opecenymi orisky. Delala jsem to volne podle receptu.
Urcite zaradim do repertoaru, kdyz uz jsem poridila ten sezamovy olej:)
A objev roku - v toustovaci jde opekat i maso! Mame plotynky na grilovani. Tak jsme na to hodili par kousku kureciho a byla fajn vecere. Ten tousovac mam asi 10 let a nenapadlo me to...
Gatita my v tom děláme i hamburgery, ale je z toho strašneho dymu.
Gatita Podle Vaňka, škvarky od osvěčeného řezníka
brrr vypadaji fantasticky, hnedk bych si dala. Gatita mnam, meli papayovej a mangovej v Mexiku, moc dobry. S tim sezamovym olejem delam rada rychlovky masa, cesnek, zazvor, sojovka, nekdy pasta korejska, sezam olej, da se to ruzne variovat a vzdycky je to dobry a na mlety maso je to vdecny moc, das na ryzi a nejakej okurkovej salat s chili a dobry.
brrr No tak ty bych si dala hned!!!! Já teď akorát pořád dokola piluju bramboráky, budeme je dělat na food fair (po loňském propadáku tvarohových knedlíčků) ![]()
Garfie knedlíčky byly propadák? To jsem nezaznamenala.
Garfie ooo, super! Ale co ty langoše? Dělali je ti maďaři? Nechápu, že nikdo nechce udělat pořádnej vejvar na osmažené mouce!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
