Renusatko co nevis? Ze mimo prechod se neprechazi? ![]()
Nechci prudit, ale mam dojem, ze ta pokuta byla asi na miste...
Renusatko co nevis? Ze mimo prechod se neprechazi? ![]()
Nechci prudit, ale mam dojem, ze ta pokuta byla asi na miste...
continuity tak ja to treba vim, protoze tyto manyry byly bezne za minuleho rezimu. i to, ze te zmlatili.
viktorka_od splavu ja mlaceni nikde neobhajuji a rozhodne s nim nesouhlasim, dokonce ani nerikam, ze za vsech okolnosti dodrzuji predpisy. Ale kdyz uz je porusim, zvlaste ty dopravni, tak nerozjimam nad pokutou, navic v tomto pripade fakt symbolickou, a bez reci caluji.
Osobne bych uvitala priklon k rakouskemu pristupu, protoze, co se deje na nasich silnicich uz ocividne presahuje vsechny myslitelne meze. A k tomu nejak patri, ze predpisy budou dodtzovat vsichni ucastnici provozu, nejenom kamionisti, na ktere se spila nejvic.
barbucha Tak mně se líbí, jak jste odvážní. Jedna by ječela, druhá by nešla. Ukázal mi průkaz, řekl mi, jaký přestupek jsem udělala a policejní auto stálo 4 metry od něj. No já teda ani neječela, ani neutekla a dokonce jsem se nehádala. Bylo nás tam takových víc, takže asi víc neodvážných. Já bych teda v klidu přes tu silnici přecházela, i kdyby tam stál policajt v uniformě, protože to nevím.
Hele, nějakej obejda v civilu by mě asi nikam nedotáh (no, výsada vysokýho věku částečně). Pokud vím, nesmíš přecházet jen tak - ovšem jen pokud se v blízkosti nenachází přechod/řízená křižovatka - a to do 50 metrů. Přeměřili si to?!
Ale jako vybírat pokutu za takovouhle kašpařinu je jen čirá buzerace... já bych fakt blbečkovi v civilu byla schopná sehrát srdeční záchvat radši ![]()
continuity No prostě jsem nad tím nikdy nepřemýšlela, jaké jsou podmínky přecházení silnice
. Vůbec nerozjímám nad pokutou a dokonce jsem ji zaplatila. Jediné nad čím rozjímám je to maskování. To mi přijde opravdu krok do minulých časů.
Stejně tam budu přecházet dál. Na oběd mám prostě 30 minut a trochu bych se teď hádala, jestli přechod je 50 m. Než bych to tam celé obešla tam a zpět, tak mám po přestávce
.
Renusatko sto metrů ti zabere půl hodiny? já se teda přikláním ke continuity , a pokud takový chodec vlastní řidičák, sbírala bych za to navíc i body!
účastník jako účastník, jen v jiné roli
viktorka_od splavu ja mlaceni nikde neobhajuji a rozhodne s nim nesouhlasim, dokonce ani nerikam, ze za vsech okolnosti dodrzuji predpisy. Ale kdyz uz je porusim, zvlaste ty dopravni, tak nerozjimam nad pokutou, navic v tomto pripade fakt symbolickou, a bez reci caluji.
Osobne bych uvitala priklon k rakouskemu pristupu, protoze, co se deje na nasich silnicich uz ocividne presahuje vsechny myslitelne meze. A k tomu nejak patri, ze predpisy budou dodtzovat vsichni ucastnici provozu, nejenom kamionisti, na ktere se spila nejvic.
![]()
RoSa já bych je sbírala i u cyklistů, kteří mají řidičák. třeba u těch, kteří "přecházejí" přechod tak, že nejdříve nechají projet své dva malé potomky, na kole, bez helmy, a pak jim jsou sami příkladem, a také "projdou" na kole. masakr.
situace na silnicích je opravdu na hraně, já bych pokutovala úplně všecky za všecko (zítra určit za něco dostanu pokutu sama a dobře mi tak). katastrofálně se chovají chodci, cyklisti, parkující, o řidičích čehokoli nemluvě (včetně autobusů mhd, masakr, včera jeden zastavil uprostřed kruháče, aby pustil zřejmě známého pasažéra na nějakém pro něj výhodném místě...já už fakt nevím...a nestalo se mi to poprvé)
RoSa Já řidičák nevlastním. Nezabere mi to přecházení jedné silnice, ale všech po cestě a než k nim dojdu.
Renusatko taky jsem dneska prechazela na prasaka, kdyby stali tam, dostanu flastr a zcela opravnene. jako nejsem na to pysna, no, ale obcas ta lenost zvitezi. zatim teda jeste funguje pud sebezachovy a prechazim jen kdyz nic nejede.
Kdyz jsem zacla jezdit pracovne do Nemecka, tam me sef upozornoval at opravdu neprechazim na cervenou a kdyz uz, at aspon neni kolem zadne dite. Za to jsou pry flastry uplne strasne.
continuity to je pravda, kamaradka ted platila myslim 80 eur.
Jiná Realita proč jen cyklisty, kteří mají řidičák? Cyklista i bez řidičáku je snad účastník provozu a měl by se podle toho chovat. To by pak Renusatko bez řidičáku jako chodec, účastník provozu, tu pokutu taky dostat neměla.
Kdyby se policajti rozestavěli podél silnice, ktera vede přes sídliště Petrovice, vydělali by majlant, tam lidi přecházejí jak zvěř. Jezdím tudy domů a je to o hubu jak pro ně, tak pro mě jako řidiče.
Kokoska JR myslela body. Tem, kteri nemaji ridicak, je nelze vzit.
continuity a jo, pardon, nepozorně jsem četla Jiná Realita
Renusatko Hrozny, misto potlapkani, ti jedna napise,ze by nesla, druha by jecela, treti by ti vzala body, co nemas ani..... Ja te potlapkavam, to maskovani je desny, sla bych taky ani by mi nikdo prukaz neukazal, ja ale mivam dost zatmeni, me by vobral doma I falesnej plynad a to plyn nemame!
Potlapkavam te za vsechny!
Kokoska no ja musim rict, ze uz deset let jezdim ve meste na kole a ted delam ricak. A taky me zarazilo, ze ackoliv na kolo nepotrebuju vubec nic, kvuli autu musim delat kurz, teorii, praxi a dve zkousky. Pritom pak budu sdilet prostor s cyklistama, kdy nekteri ani nevi, co je prednost zprava...
Fakt mi ta perspektiva zpoza volantu zas otevira novy pohledy ![]()
barbucha Tak mně se líbí, jak jste odvážní. Jedna by ječela, druhá by nešla. Ukázal mi průkaz, řekl mi, jaký přestupek jsem udělala a policejní auto stálo 4 metry od něj. No já teda ani neječela, ani neutekla a dokonce jsem se nehádala. Bylo nás tam takových víc, takže asi víc neodvážných. Já bych teda v klidu přes tu silnici přecházela, i kdyby tam stál policajt v uniformě, protože to nevím.
to musis brat s rezervou;) ja bych byla asi schlipla a zaplatila bych. Jen ten civil mi prijde trochu mimo. U nas teda ted zacali vybirat taky za blbosti, mame tu takovy lesopark, pred nim zarostla betonova cesta, kde se driv dalo parkovat. Tak ted tam pravidelne vidam prislusniky, jak tam pilne pracuji. Nevim ted presne, ale znacka se zakazem tam myslim ani neni, ale nesmi se tam parkovat asi kvuli tomu, ze je to verejne prostranstvi/zelen? Osobne mi to prijde trochu podpasovka, je to neudrzovane zapadle misto, kam se vejdou asi tak 3 auta...
Lilly_Ku No já nechápu, ze někdo jezdí na kole po silnici a v rámci ochrany vlastního zivota si ty základní pravidla nenastuduje, stačí přednost zprava, značka pro jednosmerku a povinnost ukazovat včas zmenu směru
z toho auta je to fakt vidět dobre, jak je člověk na kole v tom provozu strasne krehkej
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.