Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 14:32

rasaNori Tyhle lidi, to je peklo.

Jinak, my jsme si pak dělali srandu, že musíme dělat kontrolu před jízdou jak ve Vrchní prchni :)

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 14:51
Reakce na brrr:

Od 26. 11. mám objednaný balík knih z Kosmasu a oni to ještě ani nezkompletovali Vím, že nestíhají, ale až tak ...

​já také,  z 28.11. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:10
Reakce na rasaNori:

Zarinya

Tohle delaval kamarád, kdyz byl opily. Jednou jsme sli z akce a on takhle hopnul na zaparkovanou oktavku jenze si nevsiml, ze uvnitr sedi majitel. A dostal desne do drzky a dobre mu tak...

​a preslo ho to?

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:13

moonlight mne poryl kaminkem pul roku stary auto jeden nas chlapecek, vnuk z manzelovy strany, kdyz jsme nakladali lyze do auta. Nudil se, tak si pry kreslil. Neni to videt na prvni pohled, mam to tam dodnes, auto uz od te doby schytalo horsi sramy, vesmes na parkovistich.  Ale tenkrat me to mrzelo dost.

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:23
Reakce na Potrefenáhusa:

crazydaisy jejich zitna mouka ale bohužel velký špatný, chleba se z toho nedá pect, přidávám po troškách, abych ji sdelala, na nakup ostatních už nemám odvahu

​A proč se z žitný mouky Perner nedá péct chleba? Muž ho zrovna včera pekl a je moc dobrej. Něco na způsob "Vita chleba", celozrnnej, hutnej a chuťově výbornej. Cca půl napůl s nějakou pšeničnou Tesco moukou.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:30

Kokoska Taky to nebyly tak hluboký škrábance, ale bylo to celkem vidět. Naštěstí to auto už dávno nemáme, ani nebylo tenkrát nový. Děti fakt napadne ledacos.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:34

luciole Taky Pernerku nemusím. Ani nevím proč, prostě to z ní není ono, chová se tak nějak nestandardně. Pro mě teda.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:36

Za mě pernerka taky už nikdy, tak hutná cihla mi ještě z žádný jiný nevyšla. Když se někam přidá, tak se to ztratí, ale ten celožitnej, to bylo utrpení. 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:37

Jezis sem si vzpomnela ze uz mesic zivim stiznost, ze me vysira Andula na instaci, jak "pece" chleba a jeste se tema hnusnejma vytvorama chlubi

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:43

711990 mam se kouknout?

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:46

Ounz tyjo ona to dava do stories, tak mozna to ma ulozeny, ja ti to kdyztak poslu. Ale jako pece stylem smicham co me napadne, dam do silikonovy formy, pecu na 180 a tu nizkou buchtu vydavam za nejlepsi a nejzdravejsi chleba sveta, protoze zitna mouka

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:47

711990 jo ma tam něco. Klasická matlalka, hlavně to zasypat tunou zrníček, protože zdraví žejo

edit: koukam že na to máme stejnej názor

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:49
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:55

711990 na Andulin IG sa nedá pozerať tak nejak celkovo.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:57

paktofonika no to neda, posledni dobou je to uz jen cira hruza

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 15:58

rasaNori z megaknihy jsem ted vyzvedla balik objednany a zaplaceny zacatkem listopadu

Offline Catherinne
Avatar
10782 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 16:02

Jestli nás po pondělí zase zavřou, tak mě už asi trefí šlak!!!

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 16:26

Lenka22 však co se divíš, chudák to měl do obchodu nebo na vrakoviště určitě daleko.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 16:43

brrr tak to se zacinam trochu bat, taky od nich cekam balik... mas tam nejaky termin expedice? Ja vidim zitra.

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 16:59

Catherinne držím palce, mám termín na úterý. Doufám teda, že vás nezavřou vůbec. Je to fakt děs, tohleto.