Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:18

luciole Já používám Babiččinu nebo Nature's promise a obě jsou v pohodě.

Mně u té Pernerky vadila i hladká, housky nebyly tak nakynutý a vypadaly tmavě, jak kdyby to byla celozrnná mouka. A s tím kvasem to je taky pravda, to už jsem skoro zapomněla. Prostě párkát zklame a nazdar, nemám na to nervy

Offline barbucha blogger
Avatar
35596 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:18

Tak jsem se ráno úderem sedmý zaradovala, že jsem se protlačila na Ikea stránky, i objednávku jsem vyplnila, čas dodání vybrala...  ve finále ovšem pokaždý "došlo k chybě", a to i po třetím pokusu. Vzdávám to. Počkám, až mě budou prosit, abych si od nich něco koupila!

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:24

barbucha no hlavne ze Ikea posila denne maily, co vsechno si mam koupit a co uzasnyho pripravili primo pro me.

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:37
Reakce na dzizisketa:

Když jsem vymyslela alternativní zdroj, tak mi nejde zaplatit kartou, ten podělaný George po mě chce jakýsi PIN.

​To bude souviset se změnou zabezpečení plateb přes internet. Ale kde máš vzít ten PIN netuším. Já u spořitelny kdysi účet měla a zdrhla jsem štvali mě.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 09:02

brrr Dovolala jsem se do Kosmasu, prý mají na dnešek u mě expedici, ale jestli se jim to podaří expedovat prý neví, možná až v pondělí, prý záleží na dopravě. Takže se trochu bojím, že podcenili objednávku přepravců a stojí jim to na autech. :-( Při expedici posílají email. Podle heureky nás bude víc :(

Takže jestli to v pondělí nepošlou, tak to jdu koupit do Luxoru a ten balík jim pak vrátím.

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:27

paktofonika no, obavam se ze budes muset pocitat spis s tim breznem:(

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 12:42

Janulik03 rasaNori moonlight 

Díky za tipy a postřehy.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:38

711990 dnes písali, že príde o deň skôr než písali včera :D Mám už druhý mesiac rezerváciu na 10. prosince, potom to zmenili na 11, včera na 15 a dnes na 14. Tak zatiaľ s tým počítam.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:39

A dnes mi konečne prišli nové Muscaty a poslali zlé obrúčky 

Offline 711990
Avatar
18311 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 13:59

paktofonika drzim palce! A teda bryle zklamani! Jak je to mozny:((

Offline Vincenzina
Avatar
579 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 14:31

jednou si chci v COS koupit šaty a nejde mi zaplatit

sakra

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 14:42

711990 no slečna vyplnila zle objednávku. Všimla som si to až druhý deň, keď som si to kontrolovala, hneď som tam písala. Potvrdili, že to zmenia, aj to mali v systéme, ale i tak poslali zlú farbu. Tak ospravedlňovali sa, len ma to zamrzelo no.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 15:21

To je deň dnes. Zhodila som na seba stromček

Offline JankaM
Avatar
3074 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 15:24

Stěžuju si na samba. Má dva telefony, jednu pevnou a dovolat se mu neda

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 15:26

JankaM to je jak kdybys měla za muže mě. Zkus mu napsat email, u mě to funguje. 

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 15:47

JankaM continuity manžel buď telefonuje z mobilu, takže obsazeno, nebo je na skypu se sluchátky na uších, takže mobil nebere. Případně má konferenci přes nějaký to teams či co a nebere nic. Mailů mu chodí asi tak 130 denně a čte je mezi desátou večerní a ránem. Když se mu náhodou někdy dovolám, jsem z toho tak překvapená, že zapomenu, co jsem mu chtěla.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:01

Kokoska Mame to uplne stejne. Na sms taky nereaguje. Byla jsem z nej tak na mrtvici na konci tehotenstvi, ze se mu nedovolam kdyby neco, ze jsem radsi byla u rodicu. 

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:11

Jos na sms občas jo, když má čas. Má tam nějaké zvukové upozornění, že má nepřečtenou zprávu, ale stejně to většinou ignoruje. Strašný.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:31

Vincenzina Vydrz! Mne se to povedlo az napotreti.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:35

Vincenzina nemáš kartu od csob? Potýkaj se s problémama, už docela dlouho..systém je asi přetíženej a oni to nezvladají. Je to moc prima, když je člověk v karanténě