luciole Já používám Babiččinu nebo Nature's promise a obě jsou v pohodě.
Mně u té Pernerky vadila i hladká, housky nebyly tak nakynutý a vypadaly tmavě, jak kdyby to byla celozrnná mouka. A s tím kvasem to je taky pravda, to už jsem skoro zapomněla. Prostě párkát zklame a nazdar, nemám na to nervy ![]()
