Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:44

dzizisketa a blikací obojky v tmavém lese, to je na epileptický záchvat. Ti lidi nemají soudnost. 

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:45
Online Garfie
Avatar
28411 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 21:00

Jos Tchibo....objednala jsem 3.12., 4.12. zásilku odeslali, úžasné! Ovšem od té doby stále čekám. V pondělí mi přišla sms, že mi doručí balíček v době 8:00-17:00  nepřijel nikdo, podle sledování zásilky "nepředáno, odloženo k pozdějšímu předání"....a ticho po pěšině. :-/

Offline Aranel
Avatar
6542 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 21:53

Catherinne Mohučanka Kadeřnictví se nezavřou. Nezavřou!!!

(protože jsem to řekla!!!)

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:07

Můj muž jde příští týden na kolonoskopii a dnes mě pověřil abych zjistila všechno o rakovině tlustého střeva. Že chce mít náskok.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:10

Tak Betty ach jo a preventivně nebo ma potíže?

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:15

continuity nemá potíže, poslala ho tam doktorka po tom testu. Já jsem na tom byla dvakrát protože mám tuhou stolici a tak v testu je příměs krve. Já nemám obavu, vlastně si nějak myslím, že jsme nesmrtelní.

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:18

Tak Betty to bude dobrý. Držím každopádně palce. 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:23

Tak Betty Ach jo, aneb jak sám sebe vynervovat. Soucítím. A držím palce.  

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:31

continuity Isca děkuju, on je šílenej pesimista.Už jsem tu jednou zmiňovala, že je určitě zakládající člen pesimistickýho sdružení ve střední Evropě. Je dost náročné si vedle něj udržet nadhled.

Někde jsem teda četla, že optimisté mají nízký IQ.

Offline Zuzuli
Avatar
3708 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:39

Ja zase uz deset dni cekam na vyjadreni dpd, ktere mi 1.12. napsalo, ze bylo zjisteno poskozeni prepravniho obalu, tak se muze zasilka o 48 hodin opozdit, protoze budou kontrolovat obsah, jestli je v poradku. Od te doby na nej nikdo nesahnul. Uz jsem tam i dvakrat volala, operator slibil do hodiny dat vedet, jak to s balikem vypada... A maji toho nejotravnejsiho robota vsech infolinek, kdyz cekate na spojeni, tak porad dokola zensky hlas vyklada, jak s nimi poslat balik a kde sledovat zasilku. Tesim se, az budu zitra volat znova. Uz i zvazuju, ze do toho depa v Unhosti zajedu a budu prudit primo tam. 

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:58

Když už jsem konečně zjistila, co kdo chce k Vánocům, abych udělala hromadnou objednávku, tak to, co bylo předtím skladem, už je vyprodané. Když jsem vymyslela alternativní zdroj, tak mi nejde zaplatit kartou, ten podělaný George po mě chce jakýsi PIN. A ani nemám doma žádný alkohol, vyjma tuzemáku na vaření, a tak zoufalá zase nejsem. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 22:58

Tak Betty rozhodne optimista je jenom spatne informovanej! a rekla bych mu at si zvysi pojistku, ze se tesim na dedictvi

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 23:14

viktorka_od splavu on se postaral, jeho oblíbené rčení je "vždycky může být hůř"

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 23:37

dzizisketa takový grog z tuzemaku

Offline notna
Avatar
9358 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 00:04

Zuzuli DPD mi jednou zásilku ztratilo a minulý týden zase volal řidič, že stojí teď domem, ať jdu převzít balík. Mail ani SMS se neobtěžovali poslat, takže jsem nic netušíc byla mimo domov.

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 03:12

moonlight Ounz Potrefenáhusa 

A která žitná celozrnná mouka lépe kyne, z které líp kvasí kvásek? Nemyslím teď chlebovou světlou. Já vůbec nevím, chleba nepeču.

Mám mouky Pernerky ráda, ze špaldový hladký + celozrnný peču housky, dělám palačinky a z pohankový peču švestkový, jablečný, rybízový,... koláče a taky dobrý.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 03:19

luciole ja z pernerky peciem a v pohode ale kvasok z nej nesiel . Tam by som uz nepouzivala. 

Offline rasaNori
Avatar
8820 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:13

Mr teda prijde ze cokoliv pecu z pernerky se chova trochu jinak, dyl se to propeka, jsou potreba jine pomery mouky do testa a tak. Ale jinak ji mam rada:) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 08:15

Tak k tým objednávkam. Mne už 3x posunuli naskladnenie Xboxu. Keď ten nepríde do Vianoc a bude až v marci, tak budem pekne naštvaná.