Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:05

Lamicka Já měla plánovanou expedici 2. 12. a furt kompletujou. Ještě mám jeden balík a tam rovnou hlásili kompletaci až 15. 12.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:10

brrr no kruci jestli to v pondělí nepošlou, tak to koupím jinde a pak vrátím. To je docela kiks. Teď jsem toho nakupovala plno všude možně a balíčky jsem měla vzdycky do 3 dnů doma. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:14

Ja vas trumfnu, merino mikinu Crawler pro muze objednanou 10.10. a bude (snad) pristi tyden. Megaknihy trvaji skoro vzdy aspon tyden i vic. Posledni dobou ale naprosto bleskove Tchibo a Notino.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:43
Reakce na brrr:

rasaNori Sakra, teď jsem naschvál koukala, jak se má zásilka a zrovna mi přišel mail, že nemají Dějiny smrti a na ty jsem se tak těšila.

​ariese? Ty mám 

ja objednavala 19.11.na martinusu a teprve teď v pondělí poslali mejl, ze se jim jednu věc nepovedlo sehnat u dodavatele a jestli to chci poslat nekompletní. Od včera už mi to lezi v zasilkovne 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38662 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 17:47

luciole no mne opakovaně strašně blbě kvasi kvasek a vychazej hutny cihly 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:27

Suseda naproti má v okne led hviezdu a stromček. Na tom by nebolo nič zlé, ale bliká to ako na technopárty a my ešte nemáme závesy. Už mám tik v oku.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:37

paktofonika ty blikaci svetylka taky moc nechapu.Jak v tom ty lidi muzou vydrzet?

U nas naproti,je pudni byt a maji tam velke okno a blikaci diskoteku pres cele,nastesti to vidim jen kdyz se tam kouknu.

Offline rasaNori
Avatar
8820 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 18:38

Zarinya jj nastesti jo:)

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 19:18

Mne se nelibi jeste takova policejni modra na tech svetylkach, to maji sousedi pres roh. Aspon jim to neblika, to by vypadalo jak policejni razie Nastesti tam taky neni moc videt, jen kdyz stojim v patre u jednoho okna. 

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:04

paktofonika Tak to teda tlapkám moc. Blikající světýlka mi strašně vadí, "vidím" je i když je nevidím.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:14

paktofonika Koukám tady naproti na panelák a tam to má kde kdo. Říkala jsem si, že bych chtěla, aby mi to od sousedů blikalo celou noc do okna.

Offline dzizisketa
Avatar
8911 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:16

Já nesnáším blikací režim i na psím obojku a zadním světle u kola. Všechno musí jen svítit. 

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:17

Domy kolem nas jsou vyzdobeny svetylkama a nektere blikaji jako v Las Vegas,nastesti jsou bokem, takze k nam nic nesviti. Ale uplne "top" je velky Santa na kole, zaveseny na balkone. 

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:20

Tohleto blikání a extrémní zdobení je hrozný, je to podobně pitomý jako organizovaný opíjení se na konci roku. 

edit a zapomněla sem na rachejtle..

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:22

Potrefenáhusajo tak žitnou mouku jsem od nich nikdy neměla - chleba nepeču.

S tím autem je to hrozný. Ty Vinohrady jsou pravděpodobný. Bydlela jsem 26 let u Jiřáku. Problémy s autama byly věčně. Ukradený, vykradený, poškozený, nabouraný, pošlapaný, ukopaný zrcátka, počmáraný barvou a ani už nevím, co všechno. A jednou tam dokonce přespal bezdomovec - to bylo snad nejhorší, ten smrad nešel ničím vyčistit.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:23

Ounz jej ja nesnasim rachejtle......a chudaaci zvirata.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:25

Zarinya no

Offline rasaNori
Avatar
8820 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:28

My mame letos jenom tohle, a tesila jsem se na to celou rekonstrukci. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:40

Ounz Tento rok je to s petardami našťastie celkom dobre. Zatiaľ som musela len raz utekať so psami domov. Amy vždy chytí paniku.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 20:41

Zajtra pôjdem hneď kúpiť závesy, ďalší večer s t,mi blikačkami nechcem. Našťastie to nie je úplne naproti, ale i tak to vidím. Nechápem, ako v tom môže doma niekto sedieť.