Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:46

Ounz Dobry vedet. Diky. Dnes jsem se pokousela zaplatit ucet za telefon kartou CSOB a po 2.neuspesnem pokusu jsem to vzdala a zaplatila pres Air bank.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:48

Brioso no tentokrát to trvá už docela dlouho. Já nakonec po několika pokusech proklouzla, ale s 12 hod zpožděním..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:48

Jos to je dost peklo teda

ja obvykle od muze nic tak urgentniho nepotrebuju, tak ho nerusim. zato chudak kdyz si jednou jedinkrat zapomnel klice, sedel hodinu v aute jelikoz jsem byla ve cviceni. 

Kokoska JankaM a nejsou treba zvykli ze to proste pocka, nedulezity? hele ale ja myslela Kokoska ze vy spolu pracujete, tak co kdybys potrebovala neco pracovniho?:P

Offline Vincenzina
Avatar
579 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:51

Ounz jo, to sedí ČSOB, tak to mám asi smůlu 

a dík za info

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:53

Brioso Ounz já měla problém zaplatit kartou jenom když jsem překročila limit, nemůže to být tím? Limit pro eshopy se nastavuje zvlášť a bohužel není vidět, kolik na něm zbývá. Je to trochu matoucí,  je taky týdenní, není to limit pro jednotlivou platbu.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:54

Vincenzina hele ale po několika pokusech s kreditkou mi prošla debetní. Tak třeba? Ale posledně sem si tu kreditku opakovaným pokusem o platbu na 24 hod zablokovala

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 16:55

SunEclipse ne oni teď mají problém, já tam i volala, a rozhodně sem nepřekročila limit, byl to jen nákup na rohliku

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:01

SunEclipse Nn, limit to nebyl. Jako v zasade me to nejak neomezilo. Spis jsem byla prekvapena, co se deje. Blby by to bylo, kdyz bych mela jen jednu kartu.

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:03

Ounz ježiš to mě děsíš, teď se budu bát jít nakoupit 

edit: uff, ono se jedná jen o internetové platby, já se lekla že nezaplatím kartou na pokladně

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:07

SunEclipse nee, jen internetový..zatim :)

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:08

viktorka_od splavu teď už to, co já dělám, může počkat. Jestli napíšu fakturu v 10 ráno nebo večer, je celkem jedno. Horší bylo, když jsem seděla někde u klienta a nutně potřebovala poradit. Ale to zas ještě nebyly ty šílené hovory v rámci HO, to mi to i zvedal. Já jsem většinou varovala, že jdu někam, kde čekám průšvih. Teď volám spíš v soukromých věcech, ale taky to naštve. Dostanu za úkol něco koupit, vyzvednout, zařídit, něco tu dělají řemeslníci a potřebuju to upřesnit a musím si poradit sama a doufat, že to bude dobře :D

Offline Vincenzina
Avatar
579 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:09

Ounz já to chtěla platit debetni, nakonec jsem vzkřísila PayPal a přes ten to prošlo

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:10

SunEclipse já jsem dneska nezaplatila v DM. Nevím, jestli mají terminál od ČSOB, ale předtím jsem během půl hodiny 2x jinde platila bez problémů.

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:12
Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:13

Kokoska jo no, upřímně..včera pán na infolince říkal, že se to může stávat i při běžným placení. A asi nebude přetíženej jen system csob, budou mít obtíže i jiný, no. Všichni teď preferujou imho platbu kartou..

Offline Kokoska
Avatar
34630 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:15

Ounz tomu věřím, jen teď budu mít radši příště s sebou peníze, co kdyby. Dneska to bylo za 200, to jsem měla, ale předtím jsem vyzvedávala něco v zásilkovně a to už by byl problém.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:17

Ounz sis, sedis v karantene? Soucitim

Offline Ounz
Avatar
20470 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:29

moora už končim, ale děkuju :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 18:03

Kokoska jezis jo, to jsou vybusny temata, ja se zarekla ze uz se remeslnikama nebudu vyrizovat nic, protoze to nikdy neni spravne a beda jak se radi oni se mnou - vsechno je dozajista opacne nastesti obvykle ja doma nebyvam, tak se tomu uspesne vyhnu

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2020 09:05

...tak teda nevím,do kterého vlákna..od pondělí jsem v karanténě a od včera pozitivníčímž mám zajištěno dalších 10 dnů zaracha...to je jako stížnost!!!

a teď do dotazů..asi potřebuju tyhle šaty:

https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/dresses/product.ribbed-long-sleeve-midi-dress-black.0957512001.html

mám si je vůbec kupovat,kdyz uz dopr...nikam nebudu chodit?
Nezkoušel je někdo?Já furt hubnu a nevím jakou velikost...a stejně je nepotřebuju...fňuk..pardon za citový výlev..