olivieraa vopruz nad vopruzy. Sama makám jak nejlíp dovedu a když vidím takový šlendrián, říkám si, že mě by lidi sežrali i s botama a nikdy bych si nic takového nemohla dovolit. Kdyby to bylo tak jednoduchý, že pokutu zaplatí, kdo má na zpoždení vinu...
continuity to je na tom opravdu to nejhorší. Mít to tady za rohem, je dávno zaléčená, nebo odoperovaná, v každým případě obstaraná. Doufám, že to i tak nějak zvládnem, příbuzným prostě budu udílet povely kam kdy mají jet a co mají zařídit.
Garfie spálený kapr mi vyloudil úsměv na tváři. Vzpomněla jsem si na spolužačku z VŠ, strašně milá slušná holka, která na adresu nějaké matky, co odložila jedno ze svých novorozených dvojčat, protože mělo drobnou vývojovou vadu a čekalo dlouho na chirurgickou korekci, nadávkou "paní flundra". Tohle je podobně milý 