Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:43
Reakce na Tak Betty:

Jennyfor no co na to říct, jen, že stáří není pro sraby.Ale stále je to dobrý, věř mi.

​to je boží, to si vytisknu a někam schovám a až mi bude ouvej, budu si to číst.  

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:47

Jennyfor a promiň, ten výrok je opsanej, jen, že se to nabizelo

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:49

bram připisuje se to Bette Davis

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:54

Jennyfor Když Tě tu vidím, došla Ti ta sz s kontaktem na paní Lavalovou?

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:54

Tak Betty jo, však vím. Jen dneska to porovnání. Kdybych ten kontejner montovala poprvý, tak si řeknu, jak to má ta Ikea blbě udělaný.

Ale že jsem to dřív zvládala s přehledem a dneska taková práce.
To si člověk uvědomí, že co mu přišlo dřív jednoduchý, tak to bude postupem doby těžší a těžší. Včera jsem nemohla otevřít takovou tu flašku s čističem odpadu, s bezpečnostním zavíráním. Tuhle zase zavařený okurky, nakonec jsem se do toho dostala šroubovákem a kladivem.

No jo, bude hůř, přrozený životaběh, ale teda moc to nepotěší....

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 18:56

viktorka_od splavu Jo, na to si musím dát lampičku namířenou přimo na to, beru velkou jehlu a pozor, můj vynález, dvoje brejle přes sebe  Pak jsem schopná za optimálních podmínek projekt dokončit.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:04

brrr Došla, moc děkuju.
Dopis mám rozepsanej, už jsem to přepisovala 3x, psala jsem to ručně, ale už mám taky pocit, že ten rukopis není k přečtení. Chtěla jsem, aby to bylo víc osobní, ale asi to napíšu na pc. A jsem teď hodně roztěkaná, v práci se dodělávají všechny resty, hroznej tlak, skáču z jednoho na druhý. 
Sednu si k tomu v klidu mezi svátky, udělám si na to klidnou chvilku, nechci to jen tak odfláknout.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:06

Tak Betty Však je to tak. Bette má pravdu

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:10

Jennyfor dvoje, rikas zkusim, dik:-)

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:10

Jennyfor Jasně, já si jen nebyla jistá, jestli zpráva dorazila. 

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:24

viktorka_od splavu Taky beru dvoje brýle,  hlavně na to navlíkání nitě.  A dobré světlo.  

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 19:48

Bože já jsem tak ráda, že jsem na tu laserovou operaci nesla! 

Už vidím, že vetchozrakost je tady, jen místo na špičku nosu, zaostřim na 20cm a nemůžu už koukat do mobilu s brýlemi na dálku. Ale pořád dobrý. 

Offline Kokoska
Avatar
34632 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 20:54

Jennyfor lampu jak u vyslechu mam na to siti taky a brejle uz skoro na vsechno. Zatim jsem je nepotrebovala treba na vareni, ale uz se to blizi. Uz jsem objednana v lednu na ocni.

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 20:56

Bledule navlíkání do jehly už nějakou dobu neprovozuju, mám navlíkátko (co jsem se pro ně mamince kdysi smála) - ale já se nemůžu trefit do toho navlíkátka

continuity jj to je první fáze, to má teď muž - na mobil si sundává brýle

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 20:58

viktorka_od splavu já doufám, že to ještě tak deset let vydržím a pak bude ta umělá čočka. 

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 21:10

viktorka_od splavu babička taky nosívala dvoje brejle, zvláště když pletla nebo háčkovala nějaký složitý vzor. Vždycky jsme se tomu hrozně smály, ale fungovalo to.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 21:11

continuity jo, třeba už ty čočky pak budou tak smart, že si tam pustíš rovnou netflix. Zavřem oči a dáme kino

Online viktorka_od splavu
Avatar
49172 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 21:17

Kokoska mně to umělý světlo nějak nefunguje. musím vychytat dobu kdy je venku přirozené světlo  -  což teda v téhle době je dost problém:-) sednout si těsně k oknu a stihnout to než se smrákne

Offline continuity
Avatar
42638 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 21:55

Jennyfor no tak nějak si to představuji.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 22:07

Jennyfor Mám  čerstvejch padesát a navlíknout nit do jehly, vybavená brejlema na čtení a navlékačem jehel, je celkem výzva zase se utěšuju, že už mě nepálí ty drobný detaily,  který přehlídnu jak širé lány.