jinx plna taska za dve stovky!![]()
Stěžovací vlákno
viktorka_od splavu no jo je to taky 30 let no :))
Vcera mi nacenila mddr rovnatka. Muz se kategoricky postavil proti, a nejak nechce uznat muj pohled a me argumenty. Asi si zalozim flasku na drobne...
rasaNori Jak jako proti?
viktorka_od splavu to je des, uplne si to predstavuju. Mne se stalo neco podobneho, bylo to ale presne v den mych desatych narozenin, protoze jsme s tatou autem rozvazeli kamaradky z oslavy. Cestou zpet jsme brali benzin a tata mi dal nejakou velkou bankovku, mozna dokonce tu nejvetsi, abych to sla zaplatit. Takze samozrejme tlustoch na pokladne mi vratil jen na stovky, treba misto 3295 jen 295, ja byla tak zpitomela, ze jsem mu nic nerekla. Tata tam sel ale se mnou a mne nevynadal. Byla jsem uz velka, ale stejne si pamatuju, jak jsem se stydela a sama bych tam zpatky nesla.
Jos asi jako ze 90 tisic je pomerne dost, a ze to nepotrebuju...
rasaNori Tak 90tis za rovnatka je palka, ale zase asi z pleziru je nechces ne. Spraveni ortodonticke vady snizi i riziko, ze o sve zuby jednou prijdes a budes potrebovat implantaty.
Jos myslis ze jsem to doma nerekla? Ty levnejsi klasicke mi teda dost nedoporucila, otazka je nakolik to dela kvuli marzi na ty drazsi. Tohle bohuzel neposoudim.
rasaNori No netusim cenove relace. Ale pred 17 lety jsem mela horni rovnatka, ta "neviditelna", mela jsem je rok a pul a staly urcite 20tis. Mas je mit na obe celisti?
rasaNori a o jaké rovnátka jde, pokud ti to nevadí?
rasaNori Ten mě naštval, jen to čtu...
rasaNori já měla keramiku, bílou nahoře i dole a tuším jsem se do 40 tisíc vlezla. Je to 13 let
999 ze?
ono tady vubec casto ctu, ze neco zena chce a muz proste zathne, rekne ne a je hotovo.
Catherinne no me totiz jde horni jednicka do rotace, tam je to pry nejiste ze by se to podarilo srovnat klasikou. Jenze jak se v tomhle nevyznam, tak nedovedu rict kde je pravda. A taky 25 za celist me prijde hrozna palka, ale porad je to o 40 min nez ty druhe...
rasaNori To me ceka asi taky, osmicky ve 32 jeste nemam.
Ale ze to neresili...nejak nevim, jak slusne reagovat. Kdyz pominu estetiku (a ze je sakra dulezita), tak proste vidim potencialni jednoznacne zdravotni potize. Muz ma problemy se zubem, kazdou chvili vrtani a ceka ho implantat, neumim si predstavit mu rict, ze nesmi
.
rasaNori no nevím, když si představím ten tlak, co klasické zámečky musí vyvinout na zub, aby se během cca roku, dvou, posunul tam kam má a zůstal tam, tak teda nemám pocit, že něco, co sundáš na jídlo, nedej bože na půl dne, to dokáže taky.
Připomíná mi to formičky na vydělení zubů a dost mě z nich natahuje, jak se dotýkají o sebe, nebo dásní z vnitřní strany, mluvit se v tom nedá.
Byla ses poptat i na klasiku?
Catherinne jo, me na tom lakala doba, ty I. jsou na rok, rok a pul, zatimco klasika na 2 az 3. Mam i problemy se sklovinou, zabarvovani a tak, takze i z toho hlediska me ty I. prisly lepsi. Dr rikala ze by mely byt nasazene 22 hodin denne. Sundavat akorat na jidlo a cisteni zubu.
rasaNori ehm, ex-manzel se vzpecoval proti 2 tis.za snimaci aparatek pro dceru.. ![]()
A jinak jsme vcasnym nosenim aparatku zazehnali nutnost stalych rovnatek, takze investice se vyplatila mnohonasobne.. U tebe je to taky, myslim, vhodna investice.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

