notna Mně taky trhali, ale věřím, že bez toho by se tam ty zuby prostě v původním počtu nepovedlo nacpat.
Nahoře mi vytrhli dvojky a mýho zubaře (je to jinej, než jsem měla tehdy) furt štengruje, že mám jedničky a hned špičáky, a chtěl by mi je doplnit, aby iluze byla dokonalejší
ale v životě na to nepoukázal nikdo jinej než on.
Mně kdysi vytrhli taky dva druhý zuby nahoře a nosila jsem vyndavací rovnátka - no je to už přes 40 let, jiný nebyly. Srovnalo se to tehdy pěkně, ale jak šel čas, patro (nebo celá hlava?
) se mi kapku rozšířilo asi, protože se mi udělaly nahoře mezery...
Bohužel to původně úzký patro po mně zdědily děti i zřítelnice, sakrapráce. Harantům jsem zřídila rovnátka hned jak to šlo, jak se začaly dělat ty zámečky, pročež získali chrup jak filmový hvězdy, ale jsem celkem ráda že zřítelnici to už platit nemusim 
Docela se divím, kolik dospělejch shání rovnátka, že se nepostarali jejich rodiče 