Karja tyjo ty nezbude nic jinyho, nez ho zabit a ten barak zdedit ale!
Stěžovací vlákno
Karja když nejsou sezdaní,je to v pr.eli. Kdyby byli a dom nabyli až během manželství, soud by to vyřešil raz dva. Ale na hromádce je to docela nebezpečné, hlavně pokud se k tomu takto staví on.
711990 dědit budou děti!
continuity ona taky, kdyz spolu prokazatelne zijou![]()
711990 Nene, nechci ti rozkopat babovičky, ale pokud mají děti, navíc nezletile, dědí děti v první řadě s manželem. A pokud manžel není, tak samotné.
continuity Ja ji to taky rikala, navic mi prijde, ze on to bere, ze on na ten barak vydelal a platil. Coz je pravda, ale asi protoze ona byla sedm let na materske a celkove se pracovne upozadila, aby on mohl vic pracovat. Ja proste za tim cejtim nejakou kulisarnu....Ale nevim zas tak moc ho neznam, ale prokazatelne se mu to prepisovat nechce.
711990 já nejsem právník teda, ale fakt je druh/družka ve stejný dědický skupině jako děti?
barbucha
Vím jak to myslíš, ale v době mateřské jsme byli v dost úzkým kontaktu a oni byli fakt úplně normální, myslím že i o těch financích rozhodovali společně....jen tohle prostě oba vnímali jako "jeho peníze na víc", ale mně přišlo, že to tak prostě není, jednak jim chyběly jako rodině celkově a jednak tím melouchařením ve volným čase vlastně ošidil o svůj čas rodinu. Jo a ona si na to stěžovala, jen ne jemu.....
Karja Stejnej příklad mám taky, jsou teda manželé, ale dům je jeho, opravený před svatbou-ovšem za její peníze a taky není schopná ho donutit přepsat na ni polovinu....
711990 U nás teda syna k rovnosti pohlaví vychovává především dcera, slovy mého muže "ten jednou schytá nějakou semetriku a ještě bude šťastnej!!" ![]()
Karja mít dům psaný i na sebe je základ! Vůbec se ti nedivím, že v tom cítíš nějakou zradu.
Evaeva Je to takový ubohý, od toho chlapa, že jo? Muž by měl být velkorysý!!!
rasaNori Dceři otáčejí dvojku, má ji fakt o 90stupňů, klasickými rovnátky. Jde to kupodivu dobře. Ale možná u dospělého je to jinak?
Garfie zrovna tohle by mělo být automatické nebo jak to říct.
Garfie Velkorysy urcite :)
ale treba to s tim domem opravenym za partnerciny/manzelciny penize, to by melo byt automaticke, to neni zadna velkorysost. Ta zacina dal:))
barbucha ja mela zuby perfektne srovnany, vcetne toho vytrhani, ale pak mi zacla rust osmicka(mela jsem jen jednu), kterou zubari prehledli/nevideli? A rozjela cely zuby dole. Az jsem se trochu ted navrtala, jestli bych si to nemela nechat dorovnat.
Už jsem se taky prohlížela v zrcadle ![]()
Evaeva bylas o minutu rychlejsi
continuity moora a sakra, jdu objednavat svatbu!![]()
Garfie to je spravny![]()
Zarinya za me. Ted kamaradka kupovala pres net knizky pro malou a jejimu muzi u stolu cinklo na mobilu ze se deje neco na uctu. Tohle mi prijde jako zlo.
no,to je hrozny zlo.![]()
![]()
Takze by spolecnym detem mela koupit knizky ze sveho uctu aby to muz nevedel??
Nam zadne esemesky o pohybu na konte nechodi.Ale kb v cesku to dela i presto na tom nevidim nic divnyho natoz zlo.
Prosím vás, vy kdyby jste měli dům za několik milionů po rodičích a vás partner by dal do oprav peníze v radu stotisícu, taky byste na něj půlku automaticky přepsaly? Protože tak úplně jednoznačně to nevidím. Druhá věc je, že by si měli tyto věci nějak domluvit a vypořádat a to hlavně proto, ze nejsou manželé.
a my byli zrovna dneska se synem u ortodontistky. Nasazovali mu ty fixní rovnátka. Byl pak přešlej mrazem, asi ho to trochu tlačilo a představa, že to bude min. na dva roky... Nedivím se mu, ale má to fakt křivý, horní jedničky se mu vtáčej dovnitř a dvojky trčí ven. Vypadá jak upír ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

