Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
44440 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 15:37

viktorka_od splavu

No budeme to mit spolecne, jako vsechno doposud;-)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 15:48

rasaNori já si asi sedím na vedení, ale nechápu, jak to s tím souvisí :) 

já jsem u téhle kamarádky viděla dlouho, že je z těch dětí úplně hotová, víc než rok se se mnou chtěla sejít a nikdy jí to nevyšlo, a poslední dobou, nejen na základě této historky, možná chápu proč - protože je na ně v podstatě sama :(

Offline ice
Avatar
1933 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:04

rasaNori tak to by se mi taky nelíbilo na místě těch kamarádů. Jakože ty máš děti a tak za tebe budou ostatní dělat tvůj díl práce..to bych se asi taky ozvala. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:05

Mulen Bolet ho tu může tak dva dny, pak o tom nebude vědět. Leda někdy po kontrole, kdy mu to utáhnou. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:10

rasaNori Ty teď asi napíšeš, že to není tak, jak to vypadá, ale tak, jaks to napsala, to vypadá fakt blbě.

ice

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:15

ice Sweet Potato oni trochu pominuli ten fakt, ze skoro kazde rano uklizim po nocnich party, protoze jsem dole s tema detma logicky prvni a tak to samozrejme uklidim. Tihle totiz vstavaji zasadne posledni a tak to uklizene rano nemaji sanci videt, protoze pak je vzdycky uz stejne vsechno rozbordelene. 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:16

My máme účet jeden a někdy podezřívám manžela, že si mě vzal hlavně proto, aby se o tyhle peněžně provozní záležitosti nemusel starat a mohl mi je hodit na hrb :o)

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:20

rasaNori A ozvala se a řeklas jim to, že uklízíš ráno, a ještě tak potichu, že si toho nemaj šanci všimnout?

Offline Bowle
Avatar
606 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:20

Přesně v tuto chvíli nám tu nějací idioti odpalují rachejtle. to je fakt wtf...

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:24

Isca jasne ze jo, reakce byla ze to je prece samozrejmost, kdyz jsem dole prvni. Me to trochu prislo blby od nich. Samozrejme ze kdyz varime my, tak i sklizime a tak. Ale fakt me nenapadne uprednostnit uklid stolu pred rvoucim ditetem

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:24
Reakce na Garfie:

Evaeva Je to takový ubohý, od toho chlapa, že jo? Muž by měl být velkorysý!!!

​No, měl by. Mohl by. Nebyl... 
Dům, tři veteránské vozy, dva civilní vozy, dvě lodě. Si na to přece vydělal, nééé? Zatímco já platila ze svého nepoměrně menšího příjmu komplet domácnost. Nehodlá mi ani vrátit můj starožitný nábytek ani na mě přepsat mé auto (na které jsem platila leasing). Nakonec mě nařknul z krádeže když jsem si odvezla svoje drahé nádobí (dárky od rodiny). Blbá, třikrát blbá a naivní jsem byla!!!

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:25

rasaNori chod je ráno budit, ať udělají svůj díl prace.. kamarádi.

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:26

tv mozna jim to budu fotit... 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:29

rasaNori no já nevím, mně to prijde trochu divné kritizovat kamarádku, za to, že nemá čas na úklid kvůli dětem a nepomoct ji . Fakt bych se zamyslela, jesrli s takovými lidmi chci trávit volné chvíle. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:30

andulka01 Strašný ubožák 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:32

Krehutka me to v tu chvili totiz prislo jako absolutni nepochopeni zivota s detma. Ze se na deti vymlouvame, kdyz po ctyrhodinove ceste v aute na spolecnou akci nechceme po vsech certech shanet treba limetku. Muz jim rekl ze to zkusime ale uvidime jak na tom budou holky. 3 a rok. Treba jim to s vlastnima dojde... 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:32

Krehutka Nojono, odešla jsem sama, to nečekal. Ego bývá hrozná věc. 

Online Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:37

rasaNori Musíš zavést, že o děti se dělí rovným dílem!  (zrovna jsem koukala na S tebou mě baví svět....)

andulka01 Tak o tom tvým ex si myslím svoje, fakt ubožák

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:37

rasaNori Ještě strčit to řvoucí dítě do náruče kamarádce nebo kamarádovi, a začít uklízet stůl..no, vím, trochu drastický vůči dítěti. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. ledna 2021 16:38

Karja s tou hypotékou mi to přijde jako blbost. My byt kupovalo ještě nesezdaní, hypotéka byla počítána pouze z platu muže, ale já jsem byla jeden z majitelů. Poradce neříkal, že bysme měli jiné podmínky, kdybych tam nebyla psaná.