Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:43

Brioso jiná realita nekecá, solidně nám tady nasypalo.

Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 16:41
Reakce na Jos:

Jiná Realita snih. To je vzdycky obdobi, kdy na par mesicu prestaneme pouzivat predni (a hlavni) vchod do domu a chodime garazi. Je to totiz jedine misto, kam nedostaneme sneznou frezu a jsme oba lini pouzit lopatu a hrablo. Muz vcera asi hodinu s frezou jezdil a vratil se uplne zenovej

​tak to je pro me hotova exotika!

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:55

U nás je toho bílého nepořádku taky dost. Manžel od frézy moc zenovej nepřišel, po prasklé hadičce na palivo a dalších nehodách, mu při jedné z posledních jízd upadlo kolo. Psina moc chtěla jít ven a když jsem otevřela vrata, tak před tou nadílkou hodila zpátečku, že jsem ji málem zašlápla.

Offline faustefra
Avatar
156 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:24

To si takhle skládám nákup do kufru, najednou bumprásk, auto poskočilo dozadu, kufr mě přimáčkl. Příčina? Nějaký blb couval, trefil moje auto a než jsem se z toho kufru vyhrabala, tak byl pryč. Mám naražený záda a rozbitý předek auta. Rychlý náhled mechanika je za cca 20 tisíc. Fakt super, několik dní bez auta, padnou na to peníze určené na nový hudebkový nástroj. Jdu si dát panáka. Nebo dva. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:27

faustefra tyjo,teda!

To je hnus,ze ujel

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:31

faustefra to je teda ale odporný! A neuvěřitelný k tomu!

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:39

faustefra jestli to bylo u nakupaku, kamery tam nemaj?

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:46

faustefra no to je peklo. svedci k tomu nejsou? Je to takto trestný čin, jenom mimochodem. 

Offline faustefra
Avatar
156 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:02

SunEclipse malé penny, kamera jen u vchodu. Ptala jsem se. Bohužel 

continuity jeden pán velmi pokročilého věku v autě o dvě řady dál. Neviděl, neslyšel. 

No nic, auto se opraví. Ovšem můj přeražený hřbet je silně nepříjemný. Naštěstí nemám natolik malé děti, abych je musela nosit. Povely se dají sdělovat i z gauče 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:04

faustefra No uf. Hajzl jeden!

Offline continuity
Avatar
42706 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:11

faustefra to je pech, no hlavně ať máš ty záda v pořádku. Možná bych někam zasla, jestli to nepovolí. 

Offline Samart
Avatar
148 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:12

faustefra Asi bych to řešila přes Českou kancelář pojistitelů. V pojišťovně, kde máte povinné ručení by Vám měli umět poradit, jak na to. Škoda, že jste nezavolala policii, chtělo by to alespoň svědky.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:12

faustefra teda neskutocne . Tak nech aspon nemas nejake nasledky. Hrozne

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 20:53

faustefra To je neuvěřitelný!!!

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 21:04

faustefra velká škoda, žes nezavolala policii. Tohle už je trestný čin. A určitě by ho na kamerach našli.

Možná by to chtělo i dodatečně. Hlavně k lékaři a policie. 

Ať jsi zase brzo ok.

Offline faustefra
Avatar
156 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 21:15

Dadoo Na policii jsem si došla, je za rohem. Něco sepsali, ale vyjádřili se, že jako ať nejsem moc optimistická. Projdou kamery. Ale skoro tma, auta zasněžená, svědek žádný, a určitě se vám to stalo tady? Nevím, jestli mi to stálo za to. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 21:43

Zemřel Vojtěch Steklač.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 21:50

Sweet Potato Boříkovy lapálie

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 21:55

Sweet Potato Coze?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 22:04

A taky Eva Jurinová, už na začátku ledna, to jsem vůbec nevěděla. Měla jsem ji ráda, ten její smutný odchod z Motola...:-(