Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 23:21

faustefra to je neskutečný a teda i ty kecy policie

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 07:01

faustefra hrozný, hrozný a ti policajti taky

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 10:19

Brioso dneska jedu do brna a posledni snih je nekde tak pred zlinem.kolem kromerize ani nevedi,ze zima zacala,kolem brna necelane lezi asi tri milimetry snehu:) u nas je misty presne po kolena,sousedi totiz zdatne frezovali a podle vyrezanych cesticek se to da dobre zmerit :))napadlo to behem jednoho a pul dne.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 10:44

Tak a teď jsem z tý frustrace z nepovedeného přihlášení táty na očkování sežrala dva povidlový koláče, který jsem vůbec jíst nechtěla a koupila jsem si v COSu ještě košili a tašku. To mě to přijde draho, jestli se to bude opakovat každý pondělí

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 11:03

faustefra to je teda odporný čin! Normálně jsem se nasr..a, jen to čtu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:41

Jennyfor Akorat bez nákupu, ale zajíst jsem to musela. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:42

Mha viď, to je takový zoufalství...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:43

Jiná Realita Potvrzuji, žádný snihmezi Zlínem a Brnem, teda co by stál za řeč. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:47

Jennyfor A ještě že na nás ti rodiče tak spolihaji

To s rodným číslem ví každý, kdo někdy pracoval s daty, kolik je dávek, věděli, všechno věděli a nic nefunguje AAAAAA. Jdu jíst. A má nadváha je důsledek neschopné vlady

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:53

Lockdown=vykoupeny barvy na vlasy.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:57

Zarinya promin,samozrejme tlapkam.ja jsem stastna,ze se zatim barvit nepotrebuju,snad to nejakou dobu jeste vydrzi.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 12:58

Mha jo! Neschopna vlada uz mi přižrala od Vanoc dalsi 2 kila! Hned se mi ulevilo, ze jsem v tom nevinne

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:00

Jiná Realita no,ja mam cca dva tri tydny taky cas,ale nevim jestli ji do ty doby sezenu,protoze stejna situace byla na jare a ja nato samozrejme zapomnela a nekoupila v prosinci do zasoby.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:39

Kokoska Ještě abysme za to mohly my, ne? Nemají nás tak dožírat, že se my musíme dožírat.

Jdu si koupit čokoládu, tady menší kalibr nepomůže. A nebude vysokoprocentni a nebude ji čtvereček. 

Bude jí obdélník. 

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:46

Mha kolik jsi snedla te cokolady? Malo, skoro nic, jen dva obdelnicky!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:48

Mha Já se fakt samovytočila. Běhám tu po bytě, melu si sama pro sebe, za takovouhle hámotinu bych letěla, nejsem schopná se soustředit na svý úkoly a že jich tu mám na čekačce dost. Nejraši bych tam vlítla a zjišťovala, kterej blbec to navrhoval. A už mám v sobě i tu čokoládu. 

Proč si na to prostě nenajdou dobrou firmu? Proč se všechno dělá na úrovni informatiky z druháku na gymplu? Proč i ten systém na dálniční známky dělali ve WordPressu, když to je tak bezpečnostně zranitelný a každej ajťak to ví.

Proč možnost posílání SMS s kódem předem neohlásili operátorovi?

Já si asi vezmu něco na zklidnění, ať mi nepraskne žilka a půjdu si dělat zas to svý osobní peklíčko, ono s těma studentama a pedagogama je to taky občas výživný.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:51

Kokoska No lhala bych snad? Jen u Ritter

Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:54

Jennyfor jsme na tom stejně, vůbec jsme se do systému nedostali. A manželova maminka - 85 let - na to očkování tak spoléhá... Jsou to neschopní šašci, všichni.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 13:58

Jennyfor Jenže tohle není taková drobnost pro pár lidí, aby to odbyli. Já už jsem dozurila a taky mi pomohlo sem napsat, protože ta kombinace vzteku a bezmoci, to je něco hrozneho

A jestli děláš pro univerzitu, tak si teda dej ještě něco sladkého navíc, teď mi došlo z MŠMT oznámení 1 skutečnosti na 15 stranách, tak jak oni umí. Tam vládne taky kolikrát amaterismus jak se patří.

No nic, zhluboka dýchat, koukat na přírodu a čokoláda. Držím palce, ať ti to zabere

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 14:15

Zarinya no barvy na vlasy....ted jak nasnezilo, jsou vykoupeny sanky a boby!!!!