Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 14:53

Jennyfor myslis, ze tech SMs bylo vic, nez kdyz si lidi na Silvestra zacnou posilat gratulace? Mne to netrvalo nijak dlouho, ta prvni par vterin, pak uz obratem.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 14:56

Torrah neproslo ani to prvni kolo? Ja mam pro oba rodice uz ty druhe piny pro vyber terminu, do te faze to slo dobre, asi ve 3/4 na 9 rano.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 14:56

711990 a kdyz je par dni pres 30st tak zas vetraky.....to je furt dokola.

ted jsem v klidu,ale za tri tydny budu silet co si na tu hlavu dat.

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:01

Zarinya zkus eshop. Ja kupuju, pouzivam Igora Royal, v Knipp&go

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:02

Zarinya tak projed internet, nejaky aspon cinsky se sehnat daji za normalni ceny. Na jare to bylo horsi, kdyz v praci chteli dezinfekce a nebylo nic, vubec nic, nikde. Prvni rousky jsem sehnala snad za 19 kc/kus, aby nas nezalovali za zanedbani povinnosti zabezpecit pracovni pomucky, vlastne teda ochranne prostredky.

Offline dzizisketa
Avatar
8916 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:03

711990

PPřesně. Koupila jsem jakési divné na Alze (chtěla jsem ty klasické s černým sedátkem a zakulacenou špičkou), resp. dneska by je měli naskladnit, tak čekám. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:04

711990 A taky dětský běžky... nový i bazarový

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:06

Kokoska No já mám v telefonu 4. prvně jsem zadala číslo v 8:05, do tý doby to bylo spadlý. Nic se nedělo, jen to čekalo na pin. Po pěti minutách jsem zmáčkla poslat novou, zas nic nepřišlo. Tak jsem usoudila, že asi to ještě dodělávají. Pak mi v 8:20 přišly dvě najednou. Zkusila jsem oba kódy a prý chybné.

Znovu jsem zadala telefon a zase 5 minut nic. To už jsem tekla, zadala ho znovu a pak asi za minutu 2 kódy. Použila jsem ten čtvrtej poslední a slavnostně mne to pustilo v půl devátý k vyplnění registračního formuláře.

Ono to není jen SMS, oni si musí zaplatit službu, které to číslo mobilu z aplikace pošlou a ta jim vygeneruje ten náhodný kód a pošle ho zpátky přes SMS na mobil.

Tohle dělává nějaká třetí strana, za peníze, pochybuju, že si to programovali sami. Ty firmy, co tohle dělají, se třeba používaly na hlasování do Slavíka, TýTý, i ten Dopravní podnik má ty jízdenky přes SMS řešený externě.

Pak bych se ale nedivila, kdyby ta databáze telefonních kontaktů "unikla" k nějaké marketingové agentuře.

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:21

U nás nemají hrábla na sníh.

Offline Kokoska
Avatar
34649 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:35

Jennyfor nojo, já líná lemra, co k tomu sedla před devátou, jsem to už měla lehčí :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:49

dzizisketa my jsme naštěstí předzásobení, já očekávám sníh každou zimu. Já loni nakonec koupila takové, co mají trochu zvedlá záda, z těch klasických by vypadl, když trošku škubneš. A vejdou se i pod kočár:)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:52

Kokoska .?? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:54

clothilde ja si kupuju obycejnou drogerkovou od lorealu a nic jinyho zkouset nechci,to nikdy nedopadlo dobre.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:57
Reakce na Kokoska:

Zarinya tak projed internet, nejaky aspon cinsky se sehnat daji za normalni ceny. Na jare to bylo horsi, kdyz v praci chteli dezinfekce a nebylo nic, vubec nic, nikde. Prvni rousky jsem sehnala snad za 19 kc/kus, aby nas nezalovali za zanedbani povinnosti zabezpecit pracovni pomucky, vlastne teda ochranne prostredky.

​ja si stezovala ,ze je vyprodana moje barva na vlasy.

ty asi pises o ffp2....tak to me nechava uplne v klidu a nic z ciny nechci,muz dostal v praci rousky z ciny a to byl takovej smrad,ze sem to vyhodila.

ja je neshanim,mame doma 10ks

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:58

Zarinya Tak jedine, kdyby ti to nejaka dobra duse poslala z Cech, pokud jsou tady;-)

Ja delala velkou objednavky z DM a maji desny skluz, zpozdeni o tyden:-(

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 15:59

Karja budu doufat,ze do tri tydnu naskladni a hned nevyprodaji.

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 16:02

Zarinya Nojono, kdyz mi zrusili ten muj odbarvobac dost me to nastvalo, hledala jsem na vsech eshopech nejake zbytky. A nic! Tak kovid to vyresil za me, nikde se vevnitr neukazuji a na jare s dlouhejma mysima vlasama budu vypadat jak amiš. A to jeste doufat, ze do ty doby nezesedivim!

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 16:03
Reakce na Kokoska:

Jennyfor myslis, ze tech SMs bylo vic, nez kdyz si lidi na Silvestra zacnou posilat gratulace? Mne to netrvalo nijak dlouho, ta prvni par vterin, pak uz obratem.

​Všichni operátoři to popřeli.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 16:04

Karja zruseni odzkouseneho produktu je uplne nejhorsi.

Online Karja
Avatar
44455 příspěvků moje polička 15. ledna 2021 16:06

Zarinya Jako sehnala jsem neco nahradniho, ale docela se bojim. Dam si to az na jare, az budu moct pak jit s brekem ke kadernici na opravu, aniz bych cekala nejak dlouho na termin;-)