Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 00:13

Potrefenáhusa je to tak a ten překlep úmor vystihuje přesně

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 00:17

continuity mě by to taky nevadilo. Stejně dřív než v půlce března jaro nebude a tohle je mnohem lepší než to, co nás čeká (tady v Praze) zhruba od středy. Prostě dva měsíce zima je o dost lepší než šest měsíců podzim.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 00:26

crazydaisy to není překlep

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 00:31
Offline žluťásek
Avatar
8837 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 01:30

Potrefenáhusa dřív mi přišel únor nejnesnesitelnější měsíc v roce, ale pak jsem si pořídila únorový miminko a hodně se ta zima vylepšila :) 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 05:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Nemám rada zimu, leden a úmor jsou dva nejhorší mesice v roce. 

​presne! letos se navic neda ani nikam odjet (leden straveny v Indii byl jine kafe), nastesti mi to aspon letos celkem utika, pristi tyden uz je po nem! Ale pak ten úmor, no

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 05:35
Reakce na Pinot Noir:

Potrefenáhusa tak. Do Vánoc dobrý, ale teď už jen přežívám. A sněžení krásný, ale nejradši jen od hrnku s horkým čajem přes okno.

​jo, ja mam rada i ten temny listopad, obzvlast, kdyz se da sedet v hospode :), pak prosinec a vanocni nalada, vsechno fajn... presne do 1.1. :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:06
Reakce na Evaeva:

Prostě dva měsíce zima je o dost lepší než šest měsíců podzim.

a sluníčko jsem na podzim neviděla snad dva měsíce v kuse a teď je každý den!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:23
Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:29
Reakce na Aranel:

A stěžuju si, že se tady hromadně vyvolává jaro! Zima sotva začla!

​Nesnáším slunce, nenávidím horko...plánuju, že si sem budu chodit stěžovat za půl roku. Ať to vyvážím

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:37

Stinvlka to taky nesnáším, ale uplynulé léto bylo moc příjemné, pro mě ideální, takže loni bez stížností.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:49
Reakce na Pinot Noir:

Stinvlka to taky nesnáším, ale uplynulé léto bylo moc příjemné, pro mě ideální, takže loni bez stížností.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:55

Evaeva a co nas ceka od stredy?

Online Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:04

a sluníčko jsem na podzim neviděla snad dva měsíce v kuse a teď je každý den!

​Mne se v listopadu narodilo dite a pri odchodu z porodnice mi doktorka radila davat ho spat k oknu na slunicko... ktere ten den svitilo a pak vic jak mesic ani jednou. Normalne bych si toho asi ani nevsimla, ze to trva tak dlouho, ale ono i to mimino je ted z kazdeho slunecneho dne prekvapene, co to je, protoze to nezna  

Jinak teda mi zima neva, mne se naopak tahne spis do Vanoc, jak se zkracuji dny, pak uz mi to do jara vzdycky hrozne rychle utece. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:37

711990 obleva, hnusné mokro, trochu deště, hnědá tráva,...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:38

Myrtilažluťásek  kluci jsou říjen listopad, ale pořád to jsou nejhorší měsíce v roce

Offline Jitka77
Avatar
1914 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:44

Lidi, co blbnete? Vždyť zima teprv pořádně začala, a je tolik nádherných parfémů, které jí sluší nejlíp. Mám taky svoje favority mezi ročními obdobími a zima není na prvním místě (tak jo, je druhá hned po podzimu...), ale jsem šťastná, že tady u nás máme všechny čtyři roční doby, a nedala bych žádnou z nich! 

Offline Stinvlka
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:48

Jitka77 Pravda, pravdoucí! Aspoň si všichni přijdeme na své

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 09:04

Jitka77 to som si už tiež pár krát vravela, že by ma to v krajine s večným teplom po čase prestalo baviť. Ale zas koľko peňazí by som ušetrila za zimné handry

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 09:17

Evaeva neeeeee