Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:54

Renusatko Jo, to je jedna z možností, mne ale úplně nebere. To radši zase za rybičkami do "Chorvatska".

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:56

continuity samozrejme, akorat to nesplnuje elektricky proud a funckni topeni:D 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:57
Reakce na Zarinya:

barbucha me to,ze se nekdoma hur vubeç neuspokojuje asi jako ani nezavidim tem co se maji lip.

​presne, taky tak

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:59

jinx a proč ne? 

Přijdes z venku vymrzla, ve vytopene chalupě si dáš teplý čaj nebo punc. V tu chvili mi to ke stesti uplne stačí. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:01

barbucha Nepovažuju se za chronického stěžovače, naopak mne okolí často mlátí do hlavy za přílišný optimismus, ale občas si mezi svými pěkně zabrblat má taky něco do sebe. A počasí se z mých sakrů nic moc dělat nebude.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:08

continuity tak barbucha psala, ze doma, ne ze nekde na chalupe. Tedy jsem to pochopila jako ze sice zima, opruz, nic moc se momentalne delat neda, ale ze ji ke stesti staci, ze topi a sviti. Na to jsem reagovala. A pokud by to melo byt na chalupe, tak v tu chvili jo, ale diskuse byla o nejakem teseni se na neco. A to se budu opakovat, ale to punc na chalupe proste v mem pripade neni, no :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:11

continuity Já si ho teda radši dám bez toho vymrznutí. Mrzí mne, že v zimě mrznu a trpím a nedokážu si užívat, že je mi zima, ale asi s tím nic nenadělám.

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:13

V Daleké cestě za domovem se píše, že lidé mají na zimě rádi to vědomí, že jsou před ní chráněni. To je myslím trefné.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:21

Sweet Potato

A ne že je přejede hrududu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40133 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:22

Mha To by bylo emblíf

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:24

Sweet Potato budu to muset přečíst znovu, jistá jsem si jen hrakem

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:31
Reakce na Aranel:

Tady si každej nakoupí spacáky a pak by je chtěl nosit 14 dní a zase strkat do skříně!

jinx Myslím, že do tropických rájů se odlétat pořád dá. 

Sweet Potato Bazar počasí podporuju! 

​hele, kdyby mi někdo zaručil, že zima bude 14 dnů, tak si klidně koupím 14 spacáků, každý den si dám jeden, a pak je s klidným srdcem uložím do sklepa :)

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:37

K tem teplym krajinam, kam se ted da jet, davam tip na Madeiru. Mamka se tam chysta v pulce unora. Nejsou to sice tropy, ale tepleji nez tady tam bude.

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:46
Reakce na continuity:

barbucha

Pro me je lepší si najít nějaké pozitiva než se 1/4 roku trápit. 

​Tak já se tím, že mám radši jaro, léto a podzim než zimu, třeba vůbec netrápím. Jen to prostě konstatuju. To, že někdo něco nemá rád, neznamená přece, že se tím denně užírá. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:46

Jiná Realita u nás v Praze jsme rádi, když je ta zima aspoň těch 14 dní. Jinak je to nekonečný podzim. Loni tu zima snad nebyla vůbec a popravdě mi to přišlo hrozně divné, jak jsem pořád čekala na sníh a ono najednou jaro. Vůbec jsem se na něj nestihla těšit. Ale to odhazování sněhu ti nezávidím Čeho je moc, toho je příliš.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:48

Pinot Noir no, ale kdyby sis mohla vybrat. Vybereš si 35 stupňů ve stínu nebo 5 pod nulou? Samozřejmě v odpovídajícím období.

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:49

Evaeva já jsem jasná

Online Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:49

Evaeva ano jedno, já nejradši ten nekonečný podzim ;)

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:52

Evaeva Já rozhodně těch 35. S tím problém nemám. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2021 13:54

Pinot Noir musím říct, že to nechápu. Mě hrozně ubíjí ten nedostatek světla, mlhy a to těžké šedé nebe. To už v lednu naštěstí moc nebývá. Když je na podzim sluníčko, tak je to krása, ty barevné stromy a tak.