Zarinya my třeba bydlíme s mojí mámou. Ale máme dost místa a rozhodně mi teda nepere ani nekrájí zeleninu. Myslím, že oddělená domácnost je základ úspěchu. Já to vnímám dost pozitivně, když jedeme na dovolenou, nemusím řešit, kdo nakrmí kočky, když jede ona, zalejvám jí kytky, atd.
Ale pravda je, že jsme s manželem napřed bydleli asi 5 let jinde sami, než jsme to takhke přeorganizovali.

