slniecko Co na to bereš?
Já byla u zubařky, kaz neviděla, dva rtg mi delala, prý to může být čelistní kloub a teď mám pocit, že se mi to rozjíždí. Bolí mě to teda jako píchnutí špendlíkem a teď už trochu víc.
Čokoľvek na báze ibuprofenu.
Ako keď to zachytím dostatočne včas - teda kým si to len presilujem, ale ešte tam zápal nemám, tak niekedy stačia relaxačné cvičenia (zubár mi odporučil aj niečo na kúsanie, rozmýšľam že si kúpim také to dospelácke kúsatko, ale najprv vyskúšam nejaké pevnejšie detské), no a ibuprofen aby sa to nerozbehlo..
Ale keď sa už rozbehne zápal, tak proste niekoľko dní skuvíňam na ibuprofene.

