Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:33

continuity po druhé. U nás si všichni takhle stěžujou po té druhé.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:34

Jiná Realita tohle je pro mě daleko za hranicí představitelného, natož pochopitelného...

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:02

marieu Aha, já taky myslela, že jsi po první. Vidíš, musím se otce zeptat, jestli už dostal druhou.

A muž, jak je v tom LA, tak bude v týdnu taky očkovaný. Tři týdny poté, co tam dorazil. Amerika, země zaslíbená! (To je vtip samozřejmě.)

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:38

brrr jo, to odpovídá tomu, co říkal Hel. naockuji i náhodného kolemjdoucího, aby jim to tam neroznasel.

Offline Torrah
Avatar
3295 příspěvků moje polička 07. února 2021 14:33

Candance ou, to je fakt těžká situace, vůbec nezávidím. Držím palce, ať vydržíte s nervama. Nejhorší je, že se s ní nedá domluvit - jako já to znám z doby, kdy jsem taky měla doma maminku. Měla jsem pocit, že některé moje informace z ní sjíždí jako kdyby byla za sklem - slyšela, jen co chtěla :) a co se jí hodilo, jinak si taky dělala vše podle svého (dokud teda zvládala).

Je to na nervy a když se toho sejde víc, tak byl člověk řval vzteky, a nemůže nic, nic, nic. Občas se ho zmocní naprostá zoufalost. Ale bude líp, určitě. Ono teď je i blbé období, pořád ještě dlouhé noci, zima, tma, do toho ten pitomý covid... Držte se a hlavně držte spolu s mužem. To je důležité.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. února 2021 15:04

Jiná Realita To je strašný, strašný a ještě horší. A nechce se mi věří tomu, že by to nikdo z jeho okolí nevěděl. Nějakej pošahanej rybářskej oddíl. Zmetkové.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. února 2021 15:10

Jak jsem si včera rozřízla tu dlaň, tak na běžkách celkem dobrý. Ale, přijela jsem domů a že si nakrájím zbylou housku k svačině. Tak jsem si rozřízla palec. Jsem fakt  A asi jsem koupila úskočný housky, co maj komplot s nožem.

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 07. února 2021 15:35

continuity No, on úplný náhodný kolemjdoucí není, pracuje ve špitále, ale v laborce.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. února 2021 18:47

andulka01 Kde se dočtu o vinících? Všude píší, že nejde o ojedinělý případ, ale podezření nikde.

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 07. února 2021 18:59

brrr to byla nadsázka, ale oni k tomu přistupují dost jinak, co jsem pochopila. Navíc mají ty vakcíny, co je dost silné pozitivum. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. února 2021 18:59

@andulka01 Housky a ruka - nemáš doma někoho, kdo se ti snažil pomoct a naostřil všechny nože? Moje úrazy většinou začínají takovým dobrým úmyslem... 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. února 2021 19:21

Mha Tak úplně prvním zraněným v kombinaci houska a ostrý nůž, byl právě ten koho mám doma a neostřil, ten nůž je nový (já ho koupila). No prostě za to můžou housky... :-D

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. února 2021 19:27

andulka01 zatrachtilé housky. Housky - pečivo - mouka - obilí - Agrocokoli - může za to Babiš. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. února 2021 19:40

Mha Teď si na to kapla beztakjsouurcitezmutovany

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 07. února 2021 19:47

Candance tiež ťa obdivujem, že to zvládaš

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. února 2021 19:47

andulka01 Dej si pozor, zmutovani Tygrohouskodlaci útočí....

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 07. února 2021 20:32

andulka01 Tlapkám... ale... Tak hlaavně že vyšly běžky.

Jiná Realita to je nechutný. Nechutný.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. února 2021 20:37

andulka01 my to dneska vysrabili a blbli jsme radsi s harantama na zahrade. V jesenikach dnes cely den sypalo, - 9 a tak:) 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 07. února 2021 20:41

Mha Dej si majzla u nás prý budem radsi péct. Ale obávám se, že nešikovný prstíky to úplně nezachrání

Aranel Super to bylo, dvanáct rychlých kilasku a v poledne už jsme frceli zpět na Prahu. Ale teda natresk tam byl...

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 07. února 2021 21:06

andulka01 já se chystám zejtra, palčáky v pohotovosti.