Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline žluťásek
Avatar
8839 příspěvků moje polička 09. února 2021 15:28

andulka01 nevím, odkud jsi, ale v našich končinách jsem četla, že je protažená stopa na běžky na Ladronce, Vypichu, Břevnově a Stromovce. Ségra chodí s rodinou do tý Hvězdy, prej super. 

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 09. února 2021 15:33

Lyžaři a bobaři, bacha! Teda je mi těch dětí líto, snad si najdou jinej kopec...

Městská policie vyhnala z Petřína sáňkaře a lyžaře

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. února 2021 15:55

žluťásek Teď jsem z Modřan :-) ovšem rozená Ruzyňačka, takže o běžkování ve Hvězdě, na Ladronce a pod. vím, jen hledám něco blíž, kam si zaběhnu po práci. Ale díky moc! Musí to být boží a já si nemůžu zrovna vzít dovolenou, achjo.

Offline Aranel
Avatar
6550 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:21

andulka01 Samolepky normálně všude mají, na Hřebínku 100%, ale třeba na IG magistrály bude někde seznam prodejních míst.

Kdyby ses ten příští týden chtěla projet společně, pošli SZ.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:24
Reakce na Mha:

Dneska mě jedno z dětí, když jsem ho hubovala, pustilo do éteru v Teams. Tímto se omlouvám celé skupině angličtiny i paní učitelce za hrubá slova.

​Tyyyjo, to je ale úplně cyber šikana matky..! To by mě asi rozezlilo dost...

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:29

RoSa 

Teď sem s tím jdu!

Vidělas ten seznam? Dyk se nesmí nikde nic! Ani na Klamovce, jak tam včera haranti tahali ty boby...

Jako nesměj do školy, do bazénu, žádný sporty... nesměj na hory... tak jim eště zatrhneme tu poslední radost. Kreténi fakt! Už je toho moc... normální samoděržaví.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:32
Reakce na žluťásek:

 Ségra chodí s rodinou do tý Hvězdy, prej super. 

​Brzo jim budeš nosit bábovku do kriminálu!

Offline RoSa
Avatar
10097 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:36
Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:41

RoSa barbucha To je děsné. Tady skoro žádný sníh není a i tak jsou na kopci za barákem spousty dětí. Naštěstí mimo hlavních ulic a mezi zahrádkama, ale je taky možné, že se to někomu nebude líbit. 

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:46

Mha No ty jo, to bych teda použila hrubá slova pěkně znovu, hned po ukončení výuky!!  (ale teda pravda je, že do vyučování se vstupovat nemá!!!)

JankaM Lavor s ušima?

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:50

Renusatko tak toto jsou parky, Petřín je klasifikován jako přírodní památka. U nás za barákem ať se klouže kdo chce na čem chce, tráva tam zas vyroste. Ale vytáhnout si snowboard do parku s chráněnými rostlinami mi fakt hlava nebere. 

Navíc se většina vozila úplně narvanou lanovkou. Jak se tady apeluje na zdravý rozum, tak to spíš vypadá tak, ze co není zakázáno, tak se dělat bude.  

Offline continuity
Avatar
42722 příspěvků moje polička 09. února 2021 16:52

barbucha ve hvězdě se bezkuje na normálních chodnících, rozhodně ne v městské zeleni. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 16:59

andulka01 jeden čas byl upravený okruh v Chuchli na závodišti, jestli bys to neměla blíž.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. února 2021 17:02

Pavlena Garfie Ano, rozezlilo a vylupek si ta slova vyslechl podruhé, se vzrůstající hlasitostí. Napřed jsem přemýšlela, jestli nemám učitelce napsat a omluvit se, ale pak jsem si řekla, že to nechám být. Touto dobou už učitelka píše na učitelský facebook Tomu nevěříte, co se mi stalo. Nebo... Horší verze, napíše to sem. Jdu se zahrabat. 

Offline luciole
Avatar
1218 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:03

continuity 

Tak na Petříně, pokud byl dostatek sněhu, a to v 70., 80. letech bylo snad každou zimu, se vždycky sáňkovalo, bobovalo, lyžovalo,... co pamatuju... A jaké jsou na Petříně chráněné rostliny, prosím?

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:05

continuity 

Kde všude se podle vyhlášky v Praze nesmí lyžovat/bobovat?

Praha 6

Obora Hvězda

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:07

luciole Podľa tejto vyhlášky (https://www.praha.eu/public/ea/2a/eb/2566587_838650_vyhlaska_c._6_2001_o_ochrane_verejne_zelene.pdf) je to zakázané už od r. 2001, rovnako, ako je tam zakázané bicyklovať sa, robiť oheň a pod. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:08

Von teda soudruh Hřib, vida strašlivej jekot na socsítích, začal rychle couvat.

Prej stará vyhláška, nevěděl... no tak je primátorem teprve týden, že jo, a prakticky o to ani nestál, buďme na něj hodní.

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:12

continuity Takymyslím, že to je reakce na medializované snowborďáky a lanovku. Kdyby tam jen bobovaly děti jako jindy, neřešili by to.

Offline Sweet Potato
Avatar
40143 příspěvků moje polička 09. února 2021 17:14

luciole Třeba lilie zlatohlávek.