luciole Polícia a hasiči majú výnimku v rámci tej vyhlášky. Ak vám ochrana zelene v parkoch príde nezmyselná, OK. V parkoch, sadoch obyčajne platia isté pravidlá, ktoré by mali ich návštevníci dodržiavať. To, že je to verejný priestor, neznamená, že si tam každý môže robiť, čo chce.
Já už něco pamatuju... a můžu ti říct, že za ty desítky let, co se v parcích sáňkovalo i lyžovalo, by z toho musela být pustina, pokud by to nějak škodilo. A překvapivě každej rok tam vyroste tráva, kytky...
Nevím co je to za divnej zvyk, že se tady léta nesmělo šlápnout na trávník (nezasněženej), když všude jinde ve světě se lidi po trávnících radostně válej, dělaj si tam pikniky, tráví tam polední pauzy... snad jsou ty parky myšlený jako prostor pro lidi, nebo si to pletu a je to naopak? A ještě aby si tam snad dělali co chtějí, no fakt hrůza! 