Zarinya S tím souhlasím. Jako na nějaké "covid pasy" je fakt ještě dost času. Vždyť kdo má teď šanci na očkování? 80 (75)+, zdravotníci a pár papalášů. Jakože kvůli nim otevře kino? Nebo kadeřnice? V HMku vyndaj štendry s hadrama a prodavačky naklušou do práce? Vždyť je to úplný nesmysl. Akorát by to opět rozdělilo společnost. barbucha Nechci být útočná, ale podle mě po tom voláš převážně proto, že jsi sama naočkovaná. Kdybys měla před sebou vidinu minimálně 6 měsíců bez vakcíny, pravděpodobně by tě podobnej nápad maximálně tak zvednul ze židle.
Nicméně - doufám, že na ministerstvu už na tom v mezičase pracujou, nebo brzo začnou. Při jakém procentu proočkovanosti by mělo něco takového smysl zavést, jak ten papír bude vypadat, kdo to bude kontrolovat, co s těmi, co objektivně nemůžou apod. Ne že se tu za rok probudíme, že je potřeba kontrolovat očkování a nikdo neví jak, protože ten co měl přijít nepřišel.

