Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 20. února 2021 15:22

Zarinya S tím souhlasím. Jako na nějaké "covid pasy" je fakt ještě dost času. Vždyť kdo má teď šanci na očkování? 80 (75)+, zdravotníci a pár papalášů. Jakože kvůli nim otevře kino? Nebo kadeřnice? V HMku vyndaj štendry s hadrama a prodavačky naklušou do práce? Vždyť je to úplný nesmysl. Akorát by to opět rozdělilo společnost. barbucha Nechci být útočná, ale podle mě po tom voláš převážně proto, že jsi sama naočkovaná. Kdybys měla před sebou vidinu minimálně 6 měsíců bez vakcíny, pravděpodobně by tě podobnej nápad maximálně tak zvednul ze židle. 

Nicméně - doufám, že na ministerstvu už na tom v mezičase pracujou, nebo brzo začnou. Při jakém procentu proočkovanosti by mělo něco takového smysl zavést, jak ten papír bude vypadat, kdo to bude kontrolovat, co s těmi, co objektivně nemůžou apod. Ne že se tu za rok probudíme, že je potřeba kontrolovat očkování a nikdo neví jak, protože ten co měl přijít nepřišel. 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 20. února 2021 15:42

Zarinya  Hezky jsi to shrnula.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. února 2021 16:44

MP Meri Garfie ja v tom taky vidim,ze barbucha je naockovana tak po me potopa,a nebyt privilegovane naockovana tak bych chtela videt,pokud by Svedsko zavedlo o.pasy.

Jako ono to nebude jednoduche,napriklad deti se ockovat snad ani nechystaji,pritom je oznacuji za bezpriznakove prenasece .....tak to budou jezdit rodice na dovolenou bez deti?

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 20. února 2021 18:01

Garfie EDITH4B myslím, že budu těžce dávat ty "držkaté" prohlášení, i když je mi jasné, že ty jsou na celém procesu to nejmenší. Takže bych chtěla dosáhnout toho, aby na mě pubertální dítko bylo jako na cízí - tj.chováme se k sobě slušně, i když si myslíme cokoliv. 

999 koníček by byl a zatím to vypadá, že dcera už bystře pochopila, že je lépe být s matkou v míru, než si ji nahněvat. Fakt se snaží a teď zrovna je skvělá. Tak jen lehce přemýšlím, na jak dlouho to bude..

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 20. února 2021 18:20

Pavlena máš dobrou strategii, tak snad ti vyjde

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 20. února 2021 18:24

Zarinya souhlasím.

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 20. února 2021 18:55

Zarinya amen. Řešit tady očkovací pas, když není naočkována moje máma, která má problém se srdcem a stará se doma o otce-lezaka po mrtvici, mi přijde dost sprostý. 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 20. února 2021 19:44

Takže: stěžuju si na svou dnešní super zábavnou cestu po D11. 150 km jsme zvládli na minutu přesně za 7 hodin, uskutečnila jsem 46 telefonátů, 2x!! jsem se svezla s odtahovou službou, 2x mrzla ve stráni, 2x mi ten samý člověk opravoval pneumatiku, neb první pokus nevyšel dle očekávání, ač na můj nesmělý dotaz, zda se s tím dá jet normálně nebo je to jen nějaké provizorium, hodil výraz ve stylu: ženská a blondýna za volantem  stálo to dost peněz, protože dovolat se na dementní linku pomoci řidičům 1224 je očistec, tak jsem to musela vyresit jinak. A to vše prosím sama s dvěma malými dětmi, protože muž včera co? Odjel služebně na měsíc pryč

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 20. února 2021 19:51

Malenge wuaaa to si zaslúži tohoto , este aj s deťmi. Tlapkam moc. Dúfam, že už si v kľude doma a máte to za sebou.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 20. února 2021 19:52

Malenge tyjo, to zní stašidelně! Tímhle se taky nechci nakazit.. A jako dost tlapkám, jsi hvězda, že jsi to dala.

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 20. února 2021 19:53

Malenge . To bych nezvládla.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 20. února 2021 19:59

Malenge teda jsi dobra! To muselo bejt peklo

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:04

Malenge teda klobouk dolů, to jsi fakt dobrá. Mně by asi šmejklo.

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:09

Malenge jsi husta! Ja bych ty sve behem 7 hodin v aute bez poradnych zasob jidla zavrazdila... 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:18

díky všem za účast. Když člověk musí, tak holt musí. Rozbrečet jsem se chtěla jen asi dvakrát, nejvíc teda v okamžiku, kdy to po ujetí 15km kolo bouchlo podruhé, já měla v peněžence 120,- Kč a na mobilu baterku 8%.

Mrakoplas už jsme v cílové destinaci, shodila jsem zabahněné oblečení a hodila do sebe panáka.

rasaNori no, kluci nějak moc na jídlo nejsou a já s sebou vždy něco vozím, takže nějaká jablka, tvarohové kapsičky, rohlíky a tak. To já jsem měla ráno jogurt a teď toho panáka teda

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:20

Malenge Jsi skvělá! Já bych v takové situaci zešílela i bez přítomnosti dvou dětí.

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:31

Malenge  No to je teda zážitek!

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:32

Malenge jeeminky jsi hrdinka, panák je plně zasloužený

Offline Lenka22
Avatar
2624 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:37

Nejen se nemůžu začíst do žádné knížky, ale ani zakoukat do ničeho na Netlfixu. Nic mě nechce zaujmout! 

Online miuu
Avatar
412 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:37

Malenge Ty jo,jsi dobrá. To byla anabaze