Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. února 2021 12:53

Jos my OZP zkoumali před narozením dětí (má ji muž, já ZPMV) a přišlo nám to stejné. Ty pneumokoky jsem platila tak, jak píšeš, rotaviry jsem nedávala.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 21. února 2021 13:03

Garfie mno tak ja na mod "jeji zivot" najedu asi az ve chvili, kdy se bude sama zivit a to uz se s pubertou (doufam!!) nebude prolínat...  Ale myslim si, ze se da pripravovat jakkoliv a stejne to bude hukot..

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 21. února 2021 14:16

Evaeva 

OZP se vyplatí, když ji má víc lidí z rodiny. Účty se dají spojit a body čerpat, na koho potřebuješ. Mně takhle proplatili všechno očkování pro děti, co do určité doby měly. Přepočet z bodů na dětské očkování byl hodně výhodný. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 21. února 2021 14:55

Jos já te nechtěla přesvědčit, jen netusim, jak je to jinde. Mne i ty bonusy skrz tu aplikaci naštěstí někdo poradil

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:14

Lenka22 Já jako první shlédla Lucifera, to bylo absolutně super a od té doby taky nic moc. Ještě teda se odhodlávám na Zaklínače (hrozně se mi nelíbí herec, ale už se to začíná lámat) a pak nevím. 

Plus mě strašně rozčiluje to hledání, když zadám konkrétní film, tak místo aby mi napsali že ho nemají (a případně teda nabídli neco jiného) tak tam nahází mrtě filmů, které s tím hledaným nijak nesouvisí (nebo hódně volně).

Ale manžel je spokojený, má rád sci-fi a fantasy, tak si tam vždycky něco najde.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:21

Ignis nám s dcerou se líbil Dámský gambit...

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:42

Ignis EDITH4B gambit je moc fajn, ten určitě doporučuji. Jinak my s mužem dali všechny série Breaking bad, to nám vystačilo fakt na dlouho On má rád různé Vikingy apod., těch si tam najde... taky spolu občas koukáme na dokumenty, např. o drogách Dope. Mně se líbilo s určitými výhradami i Stranger Things. Taky Lost in Space je fajn, já ty vesmírné věci docela můžu. Osobně mi přijde, že se tam vybrat dá. Teď jsem měsíc slaměná vdova, tak se chystám na Korunu, na to by se mnou moc nadšeně nekoukal

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. února 2021 15:47

Malenge Stranger Things se mi taky líbilo, Korunu jsem viděla taky. Pak jsme s mužem koukali na Ozark, docela dobrý. A teď Dark - místy mě to štve, ale koukat musím. A zvrhle mě bavilo Grace a Frankie...

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. února 2021 16:11

Ignis ja mám s výzorom zaklínača tiež problém, takého osvaleneho som si ho pri knižkách teda nepredstavovala . Ale postupne som si naňho aj zvykla. Len teda ďalšie série sa skrz covid oneskorili, tak možno je lepšie počkať než budú všetky :)

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:06

Mrakoplas Souhlas, mi přišel Geralt taky svalnatý zu viel.

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:10

Když jsme u toho Netflixu, mně strašně iritují ty reklamy na něj, ta šílená rodinka, co vykřikuje, kde kdo seděl u oběda u královny a podobně. Tak mě snad neštval ani ten příšerný Alzák.

Online Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:20

Torrah tyjo a vidělas reklamu na Odol? To by mě zajímalo kdo tohle vymyslel..

Offline Torrah
Avatar
3299 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:33

Ounz to je jak v ní mají plnou hubu pasty a mluví u toho jeden přes druhého? Jo, to je taky hnus.

Online Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:51

Torrah jo ta  děsný děsný děsný..

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 21. února 2021 18:00

Pavlena Vzpomněla jsem si na debilní kecy matek  "dokud ti není 15....dokud nejsi plnoletá....dokud žiješ pod mojí střechou....dokud jsem tvoje matka...!"

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 21. února 2021 18:43

Garfie oblibeny video nasich chlapecku 

Online Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 21. února 2021 18:46

Odešla mi pračka. Plná prádla. Nejdřív Nevypustila vodu. Pak ji vypustila jinudy. 

Chtěla jsem si všechno vyprat, abych se vrátila z Nemocnice do čistého.

Takže až se vrátím, musím koupit novou. 

Jediné, co mě utesuje je, že koupím pračku se sušičkou a snad pak už nebudu chodit chlupatá.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 21. února 2021 18:47
Reakce na clothilde:

​docitam zpetne, ale u meho Satanase propukla puberta cca ve 13 a pomalu konci, bude mu za par mesicu 19. Nejhutnejsi obdobi bylo mezi 15-17 . Drzim palce a vydrzet. 

​u nas stejny, ale zacalo to uz ve 12. A ted je bud covid ponorka nebo druha vlna (23).

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:07

viktorka_od splavu  Podle mě je strašně povedený, myslím, že snad všechno jsem jako dítě slyšela a část už určitě použila!!! 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:09

Garfie tiež som sa na tom bavila ešte ako bezdetná a teraz ešte viac. Inak to s chladničkou používa sambo