Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Gatita
Avatar
8593 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:42

Malenge šiš. Jsem si tu chtela postezovat na pitomy den zavrseny rozbitim rtutoveho teplomeru, ale uz mlcim! 

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:58

Malenge Ty kráso, zasloužíš si hrozně moc potlapkat. Horor!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 20. února 2021 20:59

Malenge 

Fujtajbl, doufám, že už jsi to "přepila".

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:33

Gatita rtuťového teploměru je ale škoda, to zase jo, to si postěžuj.

Karja dynda upřímně jsem na dalšího panáka nenašla odvahu, musela jsem se spíš najíst a teď na mě padá postadrenalinová krize, tak to asi radši půjdu zaspat, mám docela dost.

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 20. února 2021 21:36

Malenge tlapkami a posílám velké objetí.

Offline Dadoo
Avatar
11629 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:00

Malenge máš můj hluboký obdiv!

Online Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:14

Malenge Klobouk dolů, jsi hrdinka!

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:14

Malenge Naprosto šílený den, to tě lituju. Doporučuju zaspat a zapomenout co nejdřív. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:47

Lenka22 já koukam na jeden film už tejden, netflix asi nebyla úplně dobra investice 

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:51

Potrefenáhusa my Netflix před měsícem asi po roce zrušili, občas je tam něco dobrého, ale jinak hromada plev, chrlí toho moc a většina stojí za prd. Vrátili jsme se k HBO, tam mi podíl povedených kusů připadá větší.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:00

Potrefenáhusa Tak Netflix je pro 5 uživatelů, tak mi to nepřijde tak drahý. Sdílím se synem a jeho kamarády, každý z nás má vlastní profil. Já zas zakoupila HBO Go a to taky lze na víc zařízeních, asi na 4 najednou. Tak taky sdílíme.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:20

Jennyfor tak mne to taky nepřijde tak drahy, Akorat když si zprumeruju tu naši aktuální výtěžnost, je to jak jít na film do kina :-)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:40

Potrefenáhusa no to je fakt, i s tím druhým nadprůměrně hodným chlapečkem jsem byla ráda, když jsem večer padla do postele a nějakej film až do konce jsem v telce tehdy viděla poprvé tak v jeho třech letech  jinak buď začátek a nebo konec, podle toho, jak se zrovna rozhodl brouček spinkat.

Ještě dlouho potom, po letech, jsem kolikrát u něčeho najednou zjistila, že ten konec už jsem viděla. To znamenalo, že když to tenkrát šlo, tak jsem zrovna uspávala já.

Offline letfenixa
Avatar
10843 příspěvků moje polička 21. února 2021 00:05

Malenge tak ty si hrdinka dňa! Uf

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 21. února 2021 00:07

Malenge uf

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 21. února 2021 02:39

Malenge Jsi faaakt dobrá!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 21. února 2021 08:14

Pavlena ja jsem detem vzdycky rikala: pri prichodu domu, odloz pubertu prede dvermi, az budes odchazet, zas si ji tam vyzvednes

jinak do statistiky: jedno dite melo pubertu 12-14, druhy tak kolem tech 16, dalsi prepadla az v 17, kdy jsem to uz necekala a tam jsme bojovali hlavne ohledne pozdnich prichodu domu a jedno dite vubec pubertu nemelo. Tak si vyber :)

ja ty drzkaty prohlaseni taky blbe nesu, takze to jsme si hned vyjasnovali, ze takhle teda ne, ale samozrejme, to jsou jen takovy vnejsi a spis podruzny projevy. Ale myslim, ze je dobry nenechat to bez odezvy, protoze s jidlem roste chut

Offline Lenka22
Avatar
2624 příspěvků moje polička 21. února 2021 08:41

Potrefenáhusa Pinot Noir taky mě Netlfix zklamal, já jsem to přičítala dost tomu, že už nevím co bych.. Máme N. od vánoc teprve. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38688 příspěvků moje polička 21. února 2021 08:42

Lenka22 mne skladbou nezklamal, ale po 10 minutach vytuhnu u čehokoliv 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 21. února 2021 09:19

Malenge To tedy byla jízda, ale konec dobrý, všechno dobré. Jsi skvělá, jak jsi to zvládla.