Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:21
Reakce na whiskas:

EDITH4B A na případnou nákazu není křehká? Co to je za přístup? 

​No otřesnej přístup. Co k tomu dodat. Ale řekla to MUDr, tak je to svatý. A když je v tom zbytek rodiny podporuje,mě poslouchat nebudou.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:25

EDITH4BJá tě chápu, člověk je bezmocný, oni svéprávní ...

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:26

whiskas přesně tak.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:26

whiskas Tak ono pokud bys věřila, že nic nefalšovali a nepřikrášlili, tak Sputnik vychází z těch látek dobře. 

Do statistiky. Můj tchán 80 nechce, můj otec kardiak 73 chce, ale zase mu to dnes na kontrole nedoporučili a moje mamka 70 zatím nechce, protože málem umřela po očkování tetanu. Tak mamka nevystrčila nos z domu tak 5 let, otec teda courá po nákupech a tchán ten dělá úplně vše. Jezdí MHD, autobusem, chodí na dlouhé procházky po městě, do obchodu a do kolektivu dalších důchodců, chodí na návštěvy. 999 Ale jak píšeš, jsou svéprávní.

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:43

999 Mohučanka whiskas Ty jo, já je vůbec nechápu. Rozumím mladším lidem, vlastně taky z té představy úplně nejásám, ale pochopitelně kdyby byla možnost, tak jdu. Ale ty starší lidi-to mi hlava nebere. 

999 A já jsem taky ve fázi naprdnutí na mámu, v pátek dostala horečku, bylo jí mizerně, celý víkend proležela....a pak z ní vypadlo, že ve středu u ní byl na kafe nějaký soused, bez roušky!!! S jeho dcerou jsem chodila do školy, ona je typická popíračka, přesně ten typ, co by je někam demonstrovat proti opatřením! Co vypadlo...napráskal ji strejda, co bydlí vedle v baráku. Nikomu to neřekla, přitom bydlí se ségrou, vidí se denně a za normálních okolností by jí to určitě řekla, měla prostě špatné svědomí.  

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:53

Garfie To je taky hezký... Vezmeš ji na testy? 

Offline Tak Betty
Avatar
6091 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:03

Můj muž na očkování taky nepůjde. Je 70+, štve  mě neskutečně. A chodí do práce. 

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:05
Reakce na Lav:

Prosím vás, je tu někdo, komu dítě pubertu ve 14 naopak ukončilo?

​Dcera, bylo jí 14,5 roku. S pubertou se asi narodila, od 10 let s ní nebyla žádné řeč a od té doby je docela v pohodě.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:06

Tak Betty a jaký má důvod, bojí se jehly?

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:06

Pavlena 999 opravdu byste dítěti stoply prachy na koníčka kvůli pubertě? Jsem asi měkká.

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:07

Mirka Diky za naději, to už je celkem brzy. ;-)

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:10

Mirka No já si totální pubertu nedokážu moc představit, dcera zatím spolupracuje a dokonce tím víc, čím víc toho od matinky potřebuje (třeba zrovna ty peníze na koníčky). Ale myslím, že úvaha "pokud nejsou zásluhy (např. splněné povinnosti), tak není ani odměna (kapesné)" není úplně mimo. A teda mládě má koníčka nákladného, takže i z kapesného tam kus jde..

Offline olte
Avatar
744 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:12

Někdy mi připadá, že očkování proti covidu je pro někoho první očkování v životě, podle lehce hysterických reakcí. A nemám na mysli rodinné příslušníky zdejších uživatelek, sama jich mám v okolí bohužel dost. :(

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:13

Lav přeju Ti, aby už bylo za Vámi. Dcera měla tehdy před tanečními a já měla obavy, jak budeme zařizovat šaty, boty, účesy ... a všechno bylo v pohodě, dost jsme si to užily.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:16

Pavlena mně by přišlo škoda ji přestat podporovat. Vložila do toho spoustu svého času a práce. A pokud by opravdu neplnila své povinnosti, event. kašlala hodně na školu, pak bych tím spíš byla ráda, že aspoň něčemu smysluplnému se věnuje.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:20

Mirka To by nebylo kvůli pubertě, to by bylo kvůli nastaveným normám, na které jsme doma zvyklí. A já bych toho jejího koně opravdu stopla. Ale děti, které dělají nějaké sporty trochu vrcholově, tak jsou si to uvědomují, že je třeba se pohybovat v určitých mantinelech.

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:21

999 asi kromě těch, které s tím v pubertě seknou.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:23

Mirka Přesně tak :-). 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:29

999 Jo, ve středu, už je objednaná, ségra ji objednala na antigen, ale rovnou jsem ji přeobjednala na pcr, jen si zítra musí zařídit žádanku. 

Mirka Já myslím, že to většinou není třeba. 

Online Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 22. února 2021 19:30

999 a to ja bych ji zase do tech koni nutila, aby s tim nesekly v puberte