Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 21. února 2021 21:48

Malenge moc dekuji

Offline Karja
Avatar
44477 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:35

dynda Já to asi nechápu, s tou odpadní vodou, proč je to víc než u samostatně stojící?

Dadoo No víš co, já mám 2 v 1, cca za 16 tisíc a je úplně úplně na nic. Jako na nějakej semtam obleček prosusit dobrý, ale jede to furt a pojme to strašné málo kusů. A mám to z toho docela zmackany. Dnes jsem povlečení na dvoulůžko sušila 4hodiny, plus před tím prani. To mi přijde dost.  Navíc na dvakrát, takže jsem musela bejt doma a po dvou hodinách to přehodit. Noo ale kamarádka má 2v1 asi 35 tisíc a je moc spokojena:-D. Suší všechno tříčlenné rodině a jelikož hrozně uklízí, tak asi i furt pere povlečení a přehozy a tak. Tak jestli to nebude i o tomhle 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. února 2021 22:48
Reakce na Malenge:

EDITH4B Ozark mám na seznamu, díky za připomenutí! Dark jsem nedala, jen první dva díly a lezli mi tam všichni ukrutně na nervy a i jsem se nudila, takže to nešlo

​Ozark mě bavil A Dark... No, zakoukala jsem se do toho, ale místy si říkám za co ?!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 21. února 2021 23:35

Karja 

2 v 1 chladí ten sušící cyklus vodou, hodně. Takže spotřebuješ třeba 50 l na praní a pak ještě 100 l na sušení, praštilo mě to do očí, když jsem po nich koukala. Samostatná sušička vodu na chlazení vůbec nepoužívá, funguje na jiném principu a není na vodu připojená. Pro mě to byl takový ten okamžitý argument, jedno sušení spotřebuje jako dospělý člověk na den, ekologická katastrofa, plus teda u nás ta žumpa plná zas o dost rychleji, peru pořád. On ten vodovod už je dneska snad všude, ale kdo vyváží splašky, tak tohle taky třeba řeší.

Offline Lumi
Avatar
81 příspěvků moje polička 22. února 2021 00:47

Taky máme kombinovanou, od LG, s oběma funkcemi jsem spokojená. Kapacita 8 kg na praní, 6 kg na sušení. Peru většinou každý den jednu pračku (2 dospělí, 2 malé děti). Spotřeba vody 55 litrů samotný prací cyklus, 80 l kombinovaný cyklus praní a následné sušení, takže sušení je navíc 25 l.  

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 17:52

Tak o mé punkové matce a jejích kouscích jsem tady psala už několikrát, ale dneska mě fakt nas..la. Přijela jsem k rodičům, abych s nimi probrala, kdo je zaregistruje na očkování, jestli oni sami, já nebo mám zkusit jejich praktickou lékařku a ona mi řekla, že s očkováním vůbec nepočítá. Jasně, je svéprávná, může si dělat co chce, ale snad si taky uvědomuje ty důsledky.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 17:59

999 tohle mi řekli naši ... Co budeš dělat? Já zatím nemám plán . Doufám, že se to zlomí.

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:07

999 whiskas moje máma taky nechce

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:07

999 whiskas moje babička s dědou taky nechtějí (dědovi je 90 a babi 87),mají různé choroby (jako diabetes, jsou kardiaci...). Za rok jsme se viděli asi třikrát (bojí se). Jsem z toho přístupu na nervy. Nejhorší je, že mají podporu části rodiny.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:08

whiskas Nic, řekla jsem jí, že jsem se těšila, že se zase budeme normálně navštěvovat, že u nich budu moct sedět bez respirátoru, budou klasické oslavy a tak. A takhle prostě nebudou. Otec se naočkovat nechá, budu s ním chodit po hospodách, až je otevřou :-).

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:10

Mohučanka EDITH4B Proč sakra nechtěj :-(. Naši nebyli ani na očkování proti chřipce a přitom můj otec je poměrně ohrožená skupina, ale ne, prostě nic :-/.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:11

Mohučanka EDITH4B Mně dnes řekla jedna doktorka, že lidi jejich věku by nechala i Spunikem. Je v první linii a umírají jí tam čtyřicátníci a dneska tam má v kritickém stavu holku, které je 29.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:11

999 Hm, na to bych se dozvěděla, že "vydíráním/vyhrožováním" nic nezískám. Doufám, že ještě změní názor. 

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:12

999 Ad Sputnik. Mám jednu známou (popíračka/odmítačka) a ta pravila, že když očkovat, tak jedině Sputnikem .

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:13

whiskas nechápu. Babička s dědou se proti chřipce očkují pravidelně. O to víc nechápu.

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:14

whiskas Matka mi řekla, že žádný očkování kromě povinných nemá a mít nebude.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:15

999 oni operují tím, že babičce jejich praktická údajně řekla, ať se neočkuje, že je křehká .Takovej nesmysl.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:15

999 Ano, to jsem také vyslechla . Tak jedině, že by to bylo povinné ...

Offline 999
Avatar
19721 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:16

whiskas Matka ví, že jsem tvrdá, co řeknu, to dodržím. Takže setkávání jenom v respirátoru a žádné společné jídlo.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 22. února 2021 18:17

EDITH4B A na případnou nákazu není křehká? Co to je za přístup?