Tabea taky tomu prošlému testu ty dvě zcela jasné čárky věřím ![]()
Ale ráda bych měla další, abych se mohla vrátit do práce s větším klidem. K těm prošlým z práce se už teď nedostanu a doma jsme testy teda fakt nehromadili.
Stěžovací vlákno
notna Kdybys chtěla roušky a respíky, máme toho doma mrak. Oba jsme s mužem dostávali v práci a ještě kupovali, pro oboje rodiče.
Catherinne no tak to je bez debaty.
Já letos 2x rusila zubní hygienu kvůli nemoci ![]()
Kan Díky za nabídku. My máme spotřebu minimální. Test koupíme dle potřeby a roušky nějaké taky ještě mám. Jen jsem si ji nedávno zapomněla vzít z domu, jak už na to nejsem zvyklá a vezla jsem mámu na pohotovst, tak jsem si chtěla koupit.
andulka01 Tak pokud to říkali v lékárně, že lidi vykupují testy, tak to bude asi pravda. By mě to nenapadlo.
Tabea taky tomu prošlému testu ty dvě zcela jasné čárky věřím
Ale ráda bych měla další, abych se mohla vrátit do práce s větším klidem. K těm prošlým z práce se už teď nedostanu a doma jsme testy teda fakt nehromadili.
Já si kdysi koupila tři testy, zkusila jsem jeden a ty zbylý dva už ani nemůžu najít, abych je vyhodila
Ale mám výhodu, že si můžu kdykoliv skočit na výtěr z nosu... u nás hojně využíváno, z čehož plyne důsledek, že třeba tenhle týden nám z odběrovejch šesti sester zbyly dvě
Jako covidu mraky, fakt.
Testy s expres květen 2024 jsme teď dostali v práci. Není mi pár dní úplně ok,tak jsem si ho chtěla udělat. V pěti krabičkách vyschla ta vodička....
stes v našich ji taky bylo malinko, ale na to, aby to ten testovací papirek natahnul, to stačí.
continuity no u mě ne,to nepatrný minimum se vpilo do tyčinky, půl roku před exp.,přitom skladování ve tmě, přiměřené teplotě atd. Šmejd za ...nechci vedet
Dneska bych tu měla nefalsovanou stížnost a chci moc moc potlapkat.
Ráno jsem vedla syna do školy a silnice jak sklo, uklouzlo mu to a kecnul na zadek, až to zadunelo. Já pak šla velice velice opatrně.
Houby platný mi to bylo, když jsem ho šla vyzvednout tedka odpoledne, uklouzla jsem a praskla sebou tak, že jsem si roztrhla vlněný punčocháče, narazila loket a ještě křísla hlavou o chodník. Rozbily se mi bryle a rozmlátila jsem si telefon.
Takže jsem se rovnou stavila v optice a nechala tam desitku za nový, budou nejdřív za týden. Teď jdu vybrat novej telefon.
Pan v optice mi ty rozbitý nechtěl ani nijak provizorně slepit, že to nebude držet, že to je moc malá ploška (ulomila se nozicka z okraje rámečku). Naštěstí mě zachránila synova družina, půjčila jsem si od paní učitelky tavicí pistoli a přilepila jsem si to u ní na stole. Sice provizorně jen, není to hezký, ale drží to zatím velmi pevně.
žluťásek Foukám a soucítím. Nezvažuješ stížnost na majitele neuklizeného chodníku?
žluťásek tak to tlapám co to jde![]()
žluťásek Tlapkám tě moc, to je fakt smůla. A při čtení o nárazu hlavou o chodník jsem moc ráda, že to odnesly jenom brýle. Pan optik se teda mohl aspoň pokusit.
žluťásek pres den nad nulou, v noci mraz, vrazedna kombinace. Hlava v poradku, netoci se? Tlapkam moc!
žluťásek ty chodníky jsou v hrozném stavu. Brýle teda zamrzí.
žluťásek jemine, foukam všechno.
hlavně ať nemáš nic zlomené. Kdyby se ti cokoliv nezdálo, točila hlava, padalo vicko, upaluj na traumatologii.
žluťásek uf, lituju moc! Já sebou předevčírem taky flákla na chodníku, vzala jsem to hlavou o popelnici
.
Chodník v děsným stavu, nebylo vidět, kde končí chodník, kde je obrubník, kde už je silnice... Já jsem schopná zakopnout o vlastní nohy i za sucha, natož v tomto. Ale škoda žádná. Brýle a telefon, to už je teda drahá legrace. ![]()
Děkuju za soucit! Brečet se mi teda chtělo moc. Mobil už mám starej a stejně jsem výhledově chtěla novej, ale určitě ne teď před Vánocema. Brýle asi ještě obrečim, miluju je, sedí mi tvar, barva, chtěla jsem ty samý, ale už se nevyrábí.
Natloukla jsem si hlavně ty končetiny, hlava jen tak klepla a naštěstí jsem měla tlustou čepici, ta to ztlumila.
Na tu stížnost jsem koukala, je to dost marný asi. Fotky, kamerový záznamy, svědci, lékařská zpráva... Chodník je před restaurací, co půl roku mění názvy, podle mě je to nějaká pračka špinavejch peněz, než by se to vyřídilo, zas zaniknou a vzniknou znovu.
žluťásek Chodníky má ale na starosti město, ne majitel přilehlé nemovitosti. Ono to tak bývalo, ale už je to pár let, co se to měnilo - aspoň jsem o tom přesvědčena.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Nasaj (vůně) v KORY
Esxence 2026: Zavíračkou to nekončí
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.

