Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 22. června 2026 10:13

Evaevajá koukám na chmi a tam je max 34. Což je taky dost, ne že ne.  

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2026 10:16

continuityKlára má tohle. Ale ona často přehání,vtak doufám, že i teď. Je to za dlouho

Online Zuzuli
Avatar
3709 příspěvků moje polička 22. června 2026 10:32

Evaeva my o vikendu oba dny poslouchali a sledovali tu bouřku jizne od prahy z balkonu, zatimco na nas svitilo slunicko ale nebylo o vikendu spatne, hlavne vcera, jak foukalo.

Ovsem manzel vymeknul a pred tydnem prinesl domu klimatizaci. Zatim ale nebyla treba, ale jsme pripraveni

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2026 11:36

Zuzuli jo, zatím ti šlo. Dneska je vyloženě parádně. Ale nějak mám problém z toho mít radost 

Offline Myrtila
Avatar
5256 příspěvků moje polička 22. června 2026 11:51

continuity Evaeva Nekde jsem četla příspěvek ČHMÚ, a ti tam vysvětlovali (i princip, ale jenom jsem to proletěla, tak ten už nevím), proč modely ukazují na víkend až 40 stupňů, a proč je to dost nepravděpodobný scénář. Tak na to spoléhám, že měli pravdu, a takové vedro nebude. 
My máme jet na víkend na chalupu k lesu, kde by mohlo být trošku lépe, ale znamená to pro nás v tomhle počasí 2x 2,5 h v autě s dětma a psem, což teda nevím, jestli dáme. Pokud u nás bude 36 a tam 33, jak mi ted ukazuje předpověď, asi spíš zůstaneme doma, tyhle extrémy zvládáme lépe v domácích podmínkách. 

Online Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 22. června 2026 11:54

Mitzi ale to je pekné, ja vsadzam teda na ten vinič, ale to chce čas 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2026 11:58

Myrtila v autě je aspoň klima. My taky plánujeme exodus, v Praze mi to s dětmi přijde nereálné. Ono i těch 34 je hrozně moc.