Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:27
Reakce na Ounz:

No tý vobludy co tam sedí s tou sklenicí/hrnkem v ruce!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:29
Reakce na barbucha:

To není medvěd. Je to jiný zvíře, které v románu vystpuje jako záporná postava a ten román tématicky vychází ze slavnějšího staršího díla našich sousedů.

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:32

napoviete mi bonus 2?...z tej poemy nie som mudra ; (((

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:32
Reakce na wendulka:

Furt nic. Aspoň ty sousedy ještě.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:37
Reakce na barbucha:

Není medvěd. Myslím, že lepší to bude až se to odhalí celý

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:39

K 2.bonusu:Já jsem asi mimo, podle toho, co píšete, to asi bude nějaká banalita, ale já mezi těma třema knihama nemůžu najít žádný pojítko. Grrr....

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:43
Reakce na brrr:

No to zvíře bývá obvykle domácím mazlíčkem. Ale jestli jsi to nečetla, tak asi ani tohle nepomůže. Pak už bych musela hodně napovědět.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:43
Reakce na catch:

Každá z prvých troch sloh odkazuje na knihu alebo knižnú ságu, ale odpoveď máme hľadať inde než na stránkach kníh. Takže nejaké iné médium. Po chvíli googlenia sa na to prísť dá, ale je to teda celkom podpásovka, tie knihy som poznala ihneď ale prísť na to čo ich spája mimo knižný svet mi hodnú chvíľu trvalo a musela som si prečítať diskusiu na FB.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:46

Hm, to všechno mám a nic, dutá hlava. Tak asi budu muset na ten FB...

Offline Torrah
Avatar
3285 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:46

Na Bonus č. 2 - nesmíte na to pohlížet jako na knihu...

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:55
Reakce na wendulka:

Hurá už to mám! Nečetla jsem, nebo jen část (jsem literární barbar), ale když se ten obrázek ukáže, jsou tam ty špičky, ty taky případně napoví.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:59

Bonus č. 2 má takovou divnou správnou odpověď, ale mám ji (a to jsem neuhodla tu třetí knihu). Google to jistil.

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 22:01
Reakce na Camp_L:

Každá z těch knih má i jiné zpracování - a to je spojuje. Matoucí je to, že hledané slovo nemá s samo o sobě knihami moc společného - je to jenom konkrétní médium, které je spojuje, a hlavně v jednom případě je to lehce diskutabilní (je to snad jen ve vývoji).

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 22:56
Reakce na catch:

lalii zadefinujte farbu, pen si zatial nevsimajte

prierez zemou neviem napovedat, ale slovkom ...zem to konci

Tak díky dnešnímu plánovanému výpadku jsem rozjela ještě i tu předloňskoua skončila jsem přesně na těchto dvou, které mi zbývají jako poslední.

Tu lilii mi to nechce vzít a u druhé si asi zase stojím na vedení.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 22:58

Uff jsem na 54 z 2016, nektery teda fuska. Nektery pobavily. Porad jsem nemohla prijit na tu manicku co dava rozhovor, prej Natasha Kampusch, ehm. Uz to mam.

A ten vlk je namalovanej blbe teda, to mi taky trvalo...

Nevite jestli je ta zed samostatne? Veceri v zahrade mam.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 22:59
Reakce na Grizzlin:

No ja som sa dosť dlho motala v bludnom kruhu skrz to, že to má aj staršiu verziu a dumala som, čo má tá spoločné s ostatnými dvoma vecami. Až po uhádnutí (po prečítaní úplne brutálne polopatistickej nápovedy ) som zistila, ako to tam zapadá.

A beztak je to akurát reklama, čo ma teda rozladilo úplne najviac... 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 23:01
Reakce na 0zero7:

Ano, zeď je samostatná a velmi polopatická.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 23:02
Reakce na wendulka:

No jo!!  Dikes

58, ha jde do tuheho

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 23:07

Co ty dve buchty pod lupou?? Nekdo?

No jsem jsem to napsala BUM! Teda ale.... ta asociace je zdlouhava

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 23:08
Reakce na Grizzlin:

Díky! Já jsem předtím zkoušela všechny možné způsoby zpracování, ale že  až takhle konkrétní název to by mě teda nenapadlo.