Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:49
Reakce na moora:

Tak to vedeš, já 2015 ještě nezačala 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:50
Reakce na wendulka:

Se přiznám, že sem si hodila do googlu želvy a kde žijou a pak už mi to docvaklo..

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:50
Reakce na Ounz:

A ta lahvička pod buddhou?

vo flaske je ...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:51
Reakce na catch:

Já ji mám, já napovídala moora  

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:52
Reakce na catch:

co chyba z 2015 ? ; ))

Parez s lilii, ten prurez zemskym povrchem, protrzeny nebe a jeste jedna nevim ktera

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:53
Reakce na Ounz:

Já ji mám, já napovídala moora  

pardooon...uz mate vsetko z 2016 ?; )))

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:53
Reakce na catch:

teda korytnacka je len napovedou, pomenovanim toho, co je za nou...

Máááám 2016 s želvou kompletní. Ale bolelo to.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:54
Reakce na Ounz:

Já nemám ten kovovej měsíc, rudou planetu, čerta a jeho básničky, královnu na kartě, želvy a buddhu. Něco z toho si myslím, že vím a nejde mi to tam.. 

Královna na kartě je prostě královna na kartě....jak vidíte. Hryjete karty?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:54
Reakce na catch:

Jojo mam a zjevně sem předhonila wendulka  

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:56
Reakce na Fakirka:

Už to mam hotofka, mi to pak docvaklo, že to není královna ale jiná ochechule

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:58
Reakce na moora:

lalii zadefinujte farbu, pen si zatial nevsimajte

prierez zemou neviem napovedat, ale slovkom ...zem to konci

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:58
Reakce na Ounz:

Ale jenom vo prsa.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:59
Reakce na wendulka:

Vo želvu 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:12
Reakce na Ounz:

Tak jsme zkoušeli toho čerta i na druhém účtu a vzalo to název na první pokus, žádná zapeklitost v tom nebyla. Ale už jste to asi vyřešila?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:13
Reakce na Zina:

Jo, sem se odhlásila a přihlásila a šlo to.. ale díky 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:14

Jděte už do prčic s těma dávno minulejma ročníkama!! Já furt nemam ani toho letošního medvěda! 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:23

Druhý bonus mě kapku otrávil.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:23
Reakce na barbucha:

Jakýho medvěda?

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:25

Kto má odkrytých viac než 30 kníh, mal by sa mu zobraziť tajný bonus 2. Tešila som sa, ale za mňa teda prvý bol väčšia zábava... tento ma navnadil peknou básničkou a nakoniec... no však uvidíte sami. 

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 21:26

Uff u te lonske jsem si nemohla vzpomenout na ovoce v sadu....uzzz.

Jsem na 27 a za chvili to zacne drit teda.