Se to někomu směje, když už to má ![]()
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Se to někomu směje, když už to má ![]()
vy by ste sa smiali este viac ako som na to sla horkom dolkom...nehanebne som pouzivala google a obcas aj sede bunky
![]()
A jo, už vím, co seká
. Jdu se podobně hluboce zamyslet nad chlapem s lopatou. A pak už zbývá jen ta želva.
Z 2016 nemam vezne a pak jeste jednu a nevim kterou! Prijde mi, ze vsechny obrazky jsem vycerpala
ten vazen bol i sfilmovany. Zamyslite sa, kto to je a pomenujte, co ma na sebe, co to pripomina..
I takový ty dva malý žlutý pod měsícem?
No ta blbá želvizna ![]()
korytnacka je uplne nepodstatna...treba sa zamysliet na tym, co je za nou.
chlap s lopatou - pozrite presne, co robi, co rukou pri zemi robi
Marná
to by mě nenapadlo. Dík.
Máte pravdu, je to zajímavé sledovat zpětně a porovnávat
.
A jo přidávám se k vězni. Není to jen takový obyčejný vězeň - je to "speciální druh" vězně.
Ouuu jesss!
Děkuji, děkuji všem a omlouvám se za totální plevelení, ale t9 nešlo jinak
Hergot..ty sou takový nenápadný, já na ně přišla náhodou. Tak co ještě...?
A ta lahvička pod buddhou?
Chlapa mám, díííky
.
Tak už jen želva.
To mi tady napovídá máma, že ta v tom prej nehraje vůbec roli, ale já zaboha nemůžu přijít na to, co přesně za ní je![]()
![]()
co chyba z 2015 ? ; ))
Chlapa mám, díííky
.
Tak už jen želva.
To mi tady napovídá máma, že ta v tom prej nehraje vůbec roli, ale já zaboha nemůžu přijít na to, co přesně za ní je![]()
![]()
teda korytnacka je len napovedou, pomenovanim toho, co je za nou...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
