Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:50
Reakce na Sweet Potato:

Aha. No u něj zrovna fakt nevím..

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:50
Reakce na michaela:

Dík. Mně to původně napadlo, jestli to není ona, ale pak jsem si ani nevím proč řekla, že to určitě nebude tak snadný a nezkusila to, trubka.

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:53
Reakce na wendulka:

Veď tam musí byť aj niečo pre mňa , t.j. snadný. 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:55

Nemuzete prosim nejak identifikopvat o ktery roce pisete u prispevku? Me se to mota

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:55
Reakce na Ounz:

Teď jsem si vzpomněla k minulé šifře, že často úplně stačilo doslovně pojmenovat, co je na obrázku . I u vás tam je ta možnost.

Minimálně u toho měsíce, královny a buddhy - jenom je to třeba lépe a přesněji pojmenovat.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:56
Reakce na 0zero7:

Pardon, já teď jedu 2016, panč letošní nevím 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:56

A teda jeste kdyz us jsem v tom, kde je online ta 2016? Ze bych mrkla. Nemuzu to najit. Dekuji!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:57
Reakce na Grizzlin:

No minimálně ten měsíc už byl plechovej, kovovej, mechanickej.. 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:57
Reakce na 0zero7:

Úplně dole je ‘chci si zavzpomínat’

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:59
Reakce na Ounz:

No minimálně ten měsíc už byl plechovej, kovovej, mechanickej.. 

a este ho treba rozPOLit...

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:01
Reakce na Ounz:

Podívejte se pořádně na tvar měsíce + ještě nějaký konkrétní materiál (kov, plech pomůže). Jinak autor je Slovák a s těmi já mám vždycky největší problém.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:01
Reakce na catch:

Aaaaa  díky

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:02
Reakce na Grizzlin:

Tak už to mám 

Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:09
Reakce na Ounz:

Jinak ješte poradím, že u rudé planety nejde o planetu ani o kosmonauta, ale o to, "co" tam prý existuje. U želv jde o konkrétní lokalitu. Čert a jeho básničky - je to hodně známý autor, hodně známé a hodně kontroverzní dílo, dobrá stopa - ale lépe /jinak) to pojmenovat.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:11
Reakce na Ounz:

Ty jooooo!

Masakr, dneska asi uz nic neudelam v praci ehm.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:13
Reakce na Ounz:

Tak skořápku mám, díky a ty kovový součástky taky.

Ten chlap s lopatou a ta sekačka mi zatím nechtěj dojít, zase.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:14
Reakce na Grizzlin:

Díky. Já myslím, zé čertíka i rudou planetu vím,nějak mi to tam nejde zadat. Jen ten vězeň nic. Ale já to dám,dneska sem s tím pohla. A už to tu nebudu plevelit,sem děsná!!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:15
Reakce na wendulka:

Ta sekačka seká něco, co má obvykle jinou barvu..a chlápek ti dojde..co ďelá a co z toho vznikne..

Offline catch
Avatar
215 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:15
Reakce na Ounz:

Díky. Já myslím, zé čertíka i rudou planetu vím,nějak mi to tam nejde zadat. Jen ten vězeň nic. Ale já to dám,dneska sem s tím pohla. A už to tu nebudu plevelit,sem děsná!!

ale ono je zaujimave vidiet vas vsetkych ako sa  s tym morite, ako vnimate tie obrazky a porovnat to so sebou ; ))

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:16
Reakce na 0zero7:

No já to tu mastím jak šílená  (nesmím otevřít tu další!)