Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:37

Ale to, co spojuje ty tři knihy pořád nemám.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:39
Reakce na Vilemina:

J aten bonus uhodla v podstate jen na zaklade toho posledniho odstavce versu. Jinak bych byla duta jak parez. To slo i kdyz jsem si nebyla jista, jestli mam ty knizky dobre.

Online notna
Avatar
9373 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:41

Z dnešního obrázku mám asi knihy všechny, ale ani jednu z nich neznám. To mě moc nebaví. Na druhou stranu se mi díky šifře rozšířil seznam, co si chci přečíst.

Už jsem si .yslela, že mám hotovou šifru 2016, ale chybí mi jedna kniha a nevím, která

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:41
Reakce na Mulen:

Jsem to predtim radsi zabilila. Hele zamer se na ten posledni odstavec, tam to je. Poradne to precti a lom hlavu, premira obrazku, bez pismenek atd

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:42
Reakce na notna:

Ja jsemmela uplne stejny problem, mrknete myslim o dve strany dozadu, wendulka nahodila vsechny vylustene knihy z 2016 a muzete si to zkontrolovat, ja to tak udelala vcera a prisla jsem na to, ze mi chybi jedna co jsem uz zadavala ale nevzalo mi to poprve.

Online notna
Avatar
9373 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:10
Reakce na 0zero7:

Děkuji, na printscreeny od wendulky jsem si vzpomněla a už vím, chybí mi ten třešňový sad s košíkem. A vubec netuším. Můžete mi prosím dát nápovědu?

Už to mám. To byla tak jednoduché! Ale že mi to trvalo.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:11
Reakce na 0zero7:

Brejle tam jsou jen tak, důležitá je jen kniha, hlavně její barva...

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:15
Reakce na notna:

Ten sad byl dobrej, ja furt cumela na ty lidi tam a pak mi to doslo :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:16
Reakce na 0zero7:

Není to těžký. Jen blbý. 

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:17
Reakce na Fakirka:

No to uz me prave napadlo a furt nic. Delam na tom.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:17
Reakce na Sweet Potato:

HA HA, ja i ta knizka blba? To by pomohlo

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:24
Reakce na 0zero7:

Ta snad ne.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:26
Reakce na 0zero7:

No to uz me prave napadlo a furt nic. Delam na tom.

Možná jste barvoslepá?

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:28
Reakce na Fakirka:

no zadavam tisic synonym na KNIHA s cernou barvou predtim

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:41
Reakce na 0zero7:

Proč synonym?

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:45
Reakce na Fakirka:

cernou barvu plus kiha ci knizka mi to nebere

Fakt uz jsi prijdu jak tutan

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:46
Reakce na Fakirka:

no neke, ted mi to vzalo to co tam cpu jako prvni od zacatku, jsem to vedela, ze to je ono, ale proste mi to nevzalo snad petkrat!!!!

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:50
Reakce na 0zero7:

Taky už se mi to stalo

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49181 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 21:51
Reakce na 0zero7:

knižní šifra je totiž sestřenice od usb co dávala tuhle mutzi do vtipů

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 22:54
Reakce na catch:

vďaka! tak rytiera mám...to druhé zatiaľ nie, musím si potrápiť hlavu...