kdyz clovek tu knizku vubec nezna, tak uz je pak vice mene jedno, kde vezme napovedu, ne?
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
nevim, jak letos, ale loni tam ty knihy byly skoro všechny, takže si to člověk zkazil i na příště
Tak i když knížku neznám, někdy se dá trefit prostým popisem obrázku. Někdy i na první pokus.:-)) V tom případě mám radost z dobře mířeného zásahu. Když to jen opíšu nebo vyluštím podle nápovědy, které jsou někdy hodně polopatické, beru to jako prohru.
Tak mám auto a hmyz. Je tam ještě něco?
me to tez nebere, kde je zadrhel??
Je tam videt kousek chlapka, az bude celej budete vedet hned, da se to uhadnout docela dobre i tedka. obal knizky vypada stejne jak te obrazek, sakra, ale jestli to uz neni moc velka napoveda....
Jak si na tom s 2015? Já sem zase zaseklá. Mám 32..
Mam 52 z 2016, vcera jsme lustili s kamoskou anglicankou, to byla sranda. Ale taky jsem uz celkem zasekla. Treba ty dve kresla s lavi mlika nebo co to je...
No to taky nemám..
Tak napis co nemas jeste, kdyz mam, tak nakopnu treba. Jestli teda chces.
Já toho nemám
máš ty koně dole a židle? Já si na jednu knihu myslím a nechce mi to vzít, tak to asi není ono, ale úplně to tam vidím..
Konma jsem si byla jista, ale nebere mi to, tak je to asi neco jinyho. Zidle mam, zamer se na to kilik jich je, jestli nic dodam dalsi napovedu, je to trochu tricky, jak to namalovali.
Ha mam kone!!! POuzila jsem na to stejnou napovedu jak jsem ti poslala na zidle.
Aha, tak ono je to zvlášť, no tak sem zvědavá co koně nakonec budou, byla sem si ale docela jistá, tak jdu zkoumat židle ![]()
Ahaaa, si hadala dohromady. jj, je to zvlast, pak uz je to i jednodussi, kdyz se zameris na to co jsem psala :)
Ok dík :)
aha, me bavi poznat knizku, kdyz ji znam
navic by mi udelalo vetsi radost, kdyby ten obrazek byl vice k deji, kdyby se to dalo poznat, kdyz to clovek cetl, ne ze jen nakresli slova nazvu nebo dokonce prekresli obrazek z obalu
kdyz ji neznam, tak mi neudela zadnou radost, ze to trefim popisem toho obrazku
Tak jsem to vzdala. Nad šifrou si lámu hlavu někdy opravdu dlouho, a proto jsem si sehnala celý obrázek a vyluštila všechno, ať to mám za sebou. A ulevilo se mi
.
Jako jo, více mě baví, když tu knihu znám a poznám. Není taky špatné, když jsem o knize někdy něco slyšela, nečetla, ale díky obrázku mi to najednou secvaklo. V poslední šifře bylo na můj vkus málo známých děl - hodně polských, slovenských, severských knih (tohle nečtu skoro vůbec) a taky celkem dost (pro mě) neznámých domácích kousků. Prostě se ukazuje to, co už dávno vím - v nové knižní tvorbě tápu. Ta klasická díla byla bez sebemenších problémů. Mám se v čem zlepšovat
. Nevím, jestli se malíř už nechce opakovat nebo i tím chtějí trochu propagovat moderní knižní tvorbu. Anebo se ty nové knihy lépe překreslují...
+ Sweet Potato Celkom sranda vidieť, že každý to má úplne inak. Niečo som uhádla z prvého pohľadu na obrázok, občas sa mi podarilo uhádnuť na základe googlenia alebo som len zadala, čo vidím, ale to bolo trošku sklamanie.
Mňa práve teda dosť baví hádať na základe nápovedy, ale málokto vie vymyslieť fakt dobrú (priznávam, že ani mne to nejde). To s tými výjavmi z deja je super nápad, síce by to bolo ťažké, ale keby sa k šifre zobrazovali nejaké slovné nápovedy - niečo na spôsob tej básničky z tajného bonusu. Slovné hádanky ma bavia a určite by to bolo väčšia zábava než hádať štýlom podstatné meno+prídavné meno to čo vidím na obrázku, prípadne ak som v koncoch, tak čítať tú diskusiu na FB, kde je to teda niekedy dosť na palicu...
Tak pod každou uhádnutou knihou je preklik na stránku martinusu, je to vlastne taká reklama na knihy. Vlastne mi príde fajn, že sa snažia propagovať modernú tvorbu a žijúcich autorov. Síce reklamu moc nemusím, ale keď je na niečo hodnotné, tak odpúšťam. A priznávam, že som vďaka nej našla niekoľko kníh, ktoré si chcem prečítať.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
