Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:05

Dneska se neluští? Nebo to všichni ví a já jediná jsem natvrdlá? Co má bejt to loďoauto?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:06
Reakce na coralline:

taky nevim

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:08
Reakce na coralline:

Já mám vyluštěnej hmyz a tu osobu napravo, co má vršek hlavy u medvěda v jiným okně, auťák zatím nic...  Myslela jsem, že to bude něco známýho, ale prý vůbec.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:10
Reakce na coralline:

Luští se, to blbý auto taky nevím!!!!!!!!!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:11
Reakce na Karoleena:

Hmyz mam taky, mi to docvaklo jak si to sem napsala, ale loďoauto taky ne..

Offline Stará existence
Avatar
286 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:11
Reakce na coralline:

Dneska se neluští? Nebo to všichni ví a já jediná jsem natvrdlá? Co má bejt to loďoauto?

Je to kniha pro děti od polského autora.

Offline Stará existence
Avatar
286 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:12

...omlouvám se, nějak se mi to nepodařilo zakrýt.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:35

Aha. To jsem už jednou zkoušela a neprošlo.

Online Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:36
Reakce na Ounz:

Nápověda k autu: soustřeďte se na ten auťák. Autor je národnosti, která je letos v šifře hodně a země sousedí s Českem.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:42

Tak už mám všechny tři šifry a můžu jít konečně pracovat! ;-)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 11:43
Reakce na Malvin:

Dík, polský dětský neznám. Budu to muset nsjít na webu

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:04

sú 3? Mám auto, hmyz som už dávala všetko čo ma napadlo, zatiaľ nič, ale ešte nepanikárim....čo je tretie?

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:20
Reakce na slniecko:

Já myslela předloňskou, loňskou a letošní. :-) S letošní jsem musela samozřejmě trochu podvádět a najít si ty zatím neodkryté obrázky - jenže to se prostě nedalo vydržet! Každý večer jsem čekala do půlnoci a nemohla jít spát dřív, než jsem to všechno rozlouskla. Už jsem z toho byla hrozně nevyspalá. ;-)

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:44

Tak loďoauto mám, optala jsem se svého kontaktu od sousedů. Ale nikdy jsem o tom neslyšela.

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 12:48
Reakce na quebrada:

á jasné :)))

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:00

mě ta šifra nebaví, to neni žádný luštění, tohleto. Na to auto bych v životě nepřišla, nebýt tady těch nápověd. Ze včera jsem nikdy neslyšela ani o jedná knize, k tomu ty errory s českými názvy...

jo a včerejší tajnej bonus jedno velký wtf

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:04
Reakce na slniecko:

Já teda dneska hádala tři knížky, ještě tu osobu vpravo, ale ta se bude líp hádat, až jí bude vidět do obličeje. :) Ovšem dá se uhádnout i teďka, bez googlení.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:20
Reakce na coralline:

je to tak kniha, kterou to ukazuje v sekci Lidé se nejvíc zajímají o? To by odpovidalo napovedam, ale nebere mi to

edit: uz se podarilo

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Pravda je, že je to takový víc, že člověk tipuje, podle toho, co tam vidí (a dost sem jich nečetla ani o nich neslyšela. Teprve teď ďelam ty starší, přijdou mi lepší. Nebo tam víc těch knih znam.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 14:47
Reakce na baltik:

Ach ne, o tom, co píšeš v nápovědě jsem ani nevěděla, že existuje, teď budu mít nutkání tam čmuchat pokaždé, když se mi nebude dařit něco uhodnout. :D