Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 22:54
Reakce na Zina:

jak návodné, keď to niekomu tak bystrému ako ja aj tak dalo zabrať

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 22:54
Reakce na Fakirka:

Přesně tak. Aby nás radši nevymazali....

to neprejde, lúštime...

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:11

Lustite nekdo tedka tu 2015?

Offline notna
Avatar
9367 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:15
Reakce na 0zero7:

2015 jsem vyluštila včera v noci, když jsem nemohla hnout s 2016 :-) Můžu poradit.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:16
Reakce na 0zero7:

No teď už ne. Díky nápovědě od catch na tu poslední 64 už mám 2015 komplet.

Co potřebuješ vědět?

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:22

Super, ja jsem teprve zacla, tak mam jenom fakt ty ocividny veci.

Aaaaa, ted jsem dala ten vyrez zeme, ufff.

Tak treba ta opila vosa jako!!

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:29
Reakce na 0zero7:

Není opilá. Soustřed se spíš na to, co má v druhý ruce a co na očích - její věk.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:34
Reakce na wendulka:

ty jo fakt nevim, duta jak neco...

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:36

Ale mam borce co ho vari cert haha

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:39
Reakce na 0zero7:

Bylo to i zfilmované známým režisérem, který má stejnou národnost jako velká část zdejších kolegyň.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:42
Reakce na wendulka:

Jezisi ja jsem uplnej debil, to je tak jednoduchy!!!!

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:42

no uz vim i proc jsem debil, prej vosa to je marny teda...

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:44
Reakce na 0zero7:

A jo, teprve teď jsem si všimla, že jsi napsala vosa. Bývala bych tě opravila.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:51
Reakce na wendulka:

No uz dobry, ale teda, ostuda!

Mam ptaka na knize i draky. mam 36 zatim.

Oranzovej uklizeci robot je tak specifickej, ale ted me nic nenapada.

Ptak co sedi na knize je i s knihou nebo ta je samostatne? At to teda vyuziju tady

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:55
Reakce na 0zero7:

Hele já po včerejšku s tím prasetem v loňský nemám co mluvit. To byl taky z ostudy kabát.

Na robota určitě přijdeš, když projedeš nejznámější zahraniční i domácí díla na toto téma.

Ta kniha, na který ten pták sedí je extra titul.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:57
Reakce na wendulka:

Robota mam, doslo mi to teda skrz to oranzovy, uff.

Aha, samostatna, ok, jdu na to, to zas bude....

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 23:59

A kresla a lahev mleka?

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 00:00
Reakce na wendulka:

Extra titul knihy mam, stacilo prozkoumat obalku teda, aspon ze tak. Je to legrace teda.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 00:03
Reakce na 0zero7:

Že jo? Musím říct, že ta z roku 2015 mi šla kupodivu nejsnáz. Asi že jsem téměř vše četla nebo viděla nebo ten obrázek byl zjevnej.

Offline 0zero7
Avatar
11727 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 00:08
Reakce na wendulka:

Ja sem mela tu 2016 docela rychle, tady se teda uvidi.