Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Grizzlin
Avatar
121 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 22:02

Mně ta reklama nevadí. Jen nemám už z principu vztah k novější literatuře. Jsem v těchto věcech spíše pořádkumilovný systematik a rozčiluje mě ten post(post)moderní guláš . Ale to je moje vina, beru to na sebe. Sama jsem se tímto postojem vyřadila.

Taky mě baví hádat podle nápověd a nevadí mi ani googlit, ale stejně mě více potěší, když to zvládnu sama. Kdybych si tedy mohla vybrat.

A tak či tak budu řešit šifru, jestli bude, i příště .

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 09. listopadu 2017 22:13
Reakce na Grizzlin:

Chápem, ja to mám s postojom k modernej literatúre podobne, čítam radšej rokmi overenú klasiku, držím sa obľúbených autorov a žánrov. Ale aj medzi novými vecami sa občas nájde niečo, čo ma na prvý pohľad zaujme a sama by som to asi neobjavila. Na to je práve fajn napríklad tá šifra 

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 08:33

Tak jsem docetla havrani kruhy. No... tak do 3/4 byla sila super, ale na konci mi prijde ze autorka desne spechala aby knihu uz uz mela z krku. Jsem lehce zklamana:( spousta veci zustala neuzavrenych a nedoresenych. To nemam rada.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 11:12

Dneska si jdu vyzvednout toto: 

Nečetli jste už? Teda u nás to vyšlo včera, ale třeba v originále? Má to dobrý hodnocení, jsem zvědavá! 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 11:14
Reakce na rasaNori:

Havranní kruhy je taková ta trilogie Odinovo dítě, Píseň, Žízeň? Dneska jsem si objednala třetí díl, ale ještě nemám přečtený druhý. Kupodivu mi teď vzniknla hromádka knih, tak se pomalu prokousávám.

Jo a teď čtu a opravdu mě baví Dumasův klub. Kniha o knihách!

Offline rasaNori
Avatar
8823 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 12:38
Reakce na brrr:

Jj, odinovo dite, zizen a sila je ten treti :) vsak uvidis.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:31
Reakce na Ounz:

Tak jak to vypada? Letosni mam chlapa ze vcerejska uz, sutr jsem z legrace zadala a napoprve BUM a bylo to tam. Nevim jestli je tam jeste neco teda.

Furt mi to taky nebere to obojzivelny auto

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:33

Jeste teda k tematu, docitam ted zivotopis Etty James, dobry to je, priznavam teda, ze nejsem uplne objektivni, protoze soul je moje srdcovka.

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:38
Reakce na 0zero7:

To auto má svoje meno a jeho majiteľ si podľa toho hovorí Pán .......

Ja zas nemám toho bradatého chlapa v okuliaroch....

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:41
Reakce na slniecko:

chlap v brejlich je nova kniha, obalka vypada stejne jak ten obrazek, to co ma na sobe je pro nej typicke.

a druha: je to biografie

treti: pan = technicky vizionar

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:43
Reakce na 0zero7:

díky, mám!!!

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:50
Reakce na slniecko:

uff, mam auto, ale dalo mi to zabrat teda haha.

KOlik jich tam dneska je? Ja mam tri celkem.

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:52
Reakce na slniecko:

Prosimte a lustis tu 2015? Ja mam 55 a nejak se nemuzu hnout

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 17:56
Reakce na 0zero7:

2015 mam hotovou, chces neco postouchnout?

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 18:00
Reakce na moora:

Oooo, ano prosim, ted jsem vycumela vino a robota, porad jsem zkousela smay slozitosti, tak jsem tam praskla to nejjednodusi a mam to.

Moc netusim akorat co mi chybi.

Urcite ty dve kresla vlevo nahore s lahvi (mleka?) na stole

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 18:00
Reakce na moora:

Jestli to bude zas popisny tak me mrskne haha

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 18:01
Reakce na moora:

Jo a ten motyl s sipkou, vim dej (myslim) a co se tam stane, pokud myslim spravnou knihu, ale nebere mi to.

Myslim, ze to je o motylim efektu

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 19:16
Reakce na 0zero7:

To loďoauto je blbost pěkná, to sem musela vygooglit. Křesla je dost popisný..no a motýl je to, co vidíš..

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 19:22
Reakce na 0zero7:

Momentálne ledva stíham tohtoročnú, ale lúštila som predvlani, tak sa na to kuknem.

Offline slniecko admin
Avatar
19513 příspěvků moje polička 10. listopadu 2017 19:45

Ok, za 20 minút mám zatiaľ 48 z 2015, tá bola kus ľahšia...a aj som si niečo spomenula...