Mně ta reklama nevadí. Jen nemám už z principu vztah k novější literatuře. Jsem v těchto věcech spíše pořádkumilovný systematik a rozčiluje mě ten post(post)moderní guláš
. Ale to je moje vina, beru to na sebe. Sama jsem se tímto postojem vyřadila.
Taky mě baví hádat podle nápověd a nevadí mi ani googlit, ale stejně mě více potěší, když to zvládnu sama. Kdybych si tedy mohla vybrat.
A tak či tak budu řešit šifru, jestli bude, i příště
.


