Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 18:26

Noo razítko sem si na něco myslela ale kulový.,

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 18:34
Reakce na Ounz:

Mam 60. Aha, telku i zeleny jsem daval, dam znovu tedka....

Tak telku mam, ta tam je. Zeleny bakterie jsem nemela, myslela jsem, ze jo. Tak mam 61 ted.

Dik, Proste to nevidim dal

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 18:59
Reakce na 0zero7:

Včela?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 19:03
Reakce na 0zero7:

A nevidim tam ty křesla s mlíkem

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 19:05
Reakce na 0zero7:

A ta voňavka

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 20:00
Reakce na Ounz:

Fakt mi chybela vosa i vonavka, zadavala jsem oboji, hmmm. I kresla, po tech se musim po divat znovu, nepamatuju si jak se to jemenovalo, jen ze tam byl material

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 20:02
Reakce na Ounz:

no a je to tam, dikes, fakt se mi akorat nezobrazily ty co jsem myslela ze uz mam.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 20:15
Reakce na 0zero7:

Super  tak to máme obě

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 20:58
Reakce na Ounz:

Dekuju moc za pomoc

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 21:10
Reakce na 0zero7:

No já taky 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 09:28

Tak jsem si tu původně chtěla postěžovat, že by se v šifře mohlo objevit víc víc známých věcí, ale pak mi konečně došly ty kalhoty. A taky jsem se začetla do popisu toho tratoliště a asi udělám Martinusu kšeft, protože zasazení je mi blízké, časově i místně (a protože v těch trubkách byla tenkrát při blokádě Temelína docela zima :-)). 

Edit: Jo, a děkuji brrr za nápovědu s tím šutrem, nakonec jsem to díky ní dala dohromady!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 11:35
Reakce na Karoleena:

0zero7 díky moc, píšu si, hned bude co číst 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 11:40
Reakce na Zina:

Tu knihu se šutrem doporučuju, mně se hodně líbila.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 11:42
Reakce na Zina:

to tratoliště mě zaujalo už před nějakou dobou, myslím, že ho někdo chválil i v tohle vlákně, ale dělá se mi z toho názvu nějak dost špatně, tak nevím, jestli to překonám

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 12:29
Reakce na Zina:

Mi se teda ta kniha nelíbila, resp. mě moc nenadchla, ale pak jsem četla tu o šachových figurkách a ta mě bavila moc. Ale hrozně ráda bych se tam jela podívat.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 12:50
Reakce na continuity:

slovensky bonus

 minulom bonuse sme zablúdili do kinematografie inšpirovanej knihami, tentoraz zostaneme výhradne v knižnom svete. Tí z vás, ktorí do nedele 19.11. odhalia meno autora, hrajú o knižnú poukážku. Ako vždy, držíme palce... a nezabudnite, zábava to je vtedy, keď hľadáte, pátrate, uvažujete a dešifrujete ;-) Tu je bonusová hádanka:

Vieš, ktorý Fahrenheit zapáli papier? Odrátaj mu roky samoty aj údaj, koľko nás bolo (než začali vešať). Čo ti zvýši, rozdeľ medzi šľachticov z Verony. 

Predstav si posledné slovenské metro a odmysli ročník fantázie, čo pokrstili v sobotu. Čo zostane, rozmnož pre každého z malých černoškov. 

Čo značia tie čísla, keď ja hľadám meno?
Nič menšie než dekádu, keď tu vznikal klenot!
Vzdialený, no blízky... ešte však nie o nás,
hoci vraj bol spísaný blízko brehov Hrona.
Prvé dve mená autora – to je odpoveď.
(A Jozefa Cígera pusti z hlavy hneď) :-)

Kto je to?

Na co ty sáhodlouhý počty? Nestačí rovnou jmenovat autora?

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 13:29
Reakce na Potrefenáhusa:

Můžeš mě trochu nahodit na to tratoliště? Nějak se nechytám... jinak bonus mám, ale trvalo to.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 13:38
Reakce na Vilemina:

nevim, jestli napovím dobře, protože jsem to nečetla, ale:

1. obrázek je hodně výstižnej

2. je to český

3. je to nový

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 13:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Ježíš, no jo! A to se mi ta knížka dost líbila! Dík!

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 15. listopadu 2017 16:04
Reakce na Potrefenáhusa:

brrr Tak díky za doporučení. Asi teda objednám jak šutr, tak tratoliště, poslední dobou čtu jen věci do školy a už pomalu cítím, že si zasloužím i něco na naředění.